Szukaj

Maffashion i Sebastian Fabijański mieli wziąć ślub w grudniu. Para wybrała nowy termin. To nie jedyne znane szczegóły

Maffashion i Sebastian Fabijański

Maffashion i Sebastian Fabijański

Sebastian Fabijański i Maffashion szykują się do ślubu — podaje jeden z tygodników. Kiedy się odbędzie? Ujawniono pierwsze szczegóły.

Sebastian Fabijański i Maffashion niedawno zostali rodzicami. Powitali na świecie synka, Bastiana. Dumna mama chętnie dzieli się swoim szczęściem z internautami. Pokazała m.in. uroczy filmik, który dodała w dniu jej urodzin, co jakiś czas publikuje zdjęcia, na których dziecko jest na pierwszym planie.

Blogerka spełnia się w nowej roli. Niedawno ujawniła, że chociaż ledwo została mamą, już myśli o kolejnych dzieciach. Stara się nie słuchać osób, które jej tego odradzają:

Zawsze chciałam mieć trójkę dzieci. Wiecie, jak to jest, że wszyscy mówią: „Zobaczysz po pierwszym, czy będziesz chciała kolejne”. Mały daje mi trochę w kość, ale jeszcze się nie zniechęciłam. Muszę tylko znaleźć na to czas — komentowała w sieci.

Sebastian Fabijański i Maffashion szykują się do ślubu?

Nie jest tajemnicą, że aktor i blogerka poważnie myślą o swojej przyszłości. Nie tylko budują wspólny dom, ale także są już po zaręczynach, o czym Maff poinformowała przez przypadek. W jednym z październikowych postów nazwała swojego partnera narzeczonym (pisaliśmy o tym tutaj).

Czyżby ślub zbliżał się wielkimi krokami? O tym jest przekonany informator tygodnika Twoje imperium. Zdradza, że chociaż Fabijański do niedawna był przeciwnikiem małżeństw, gdy jego syn pojawił się na świecie, zmienił zdanie:

On zwariował na punkcie syna i nagle zapragnął stworzyć dla niego pełną rodzinę.

Osoba z otoczenia zakochanych dodaje, że uroczystość miała się odbyć już w grudniu. Przez sytuację na świecie rodzice Bastiana postanowili przełożyć ją na wiosnę. Podobno ich ślub będzie kameralną uroczystością i odbędzie się na łonie natury:

Sebastian zaplanował ślub na grudzień, żeby połączyć go ze świętami. Ale teraz on i Maffashion skłaniają się ku wiośnie, bo zakładają, że wtedy pandemia straci na sile. Uroczystość ma być kameralna i najlepiej na łonie natury.

Na ten moment sami zainteresowani nie odnieśli się do doniesień.


Sebastian Fabijański – Psy 3. W imię zasad

Sebastian Fabijański – Psy 3. W imię zasad

Maffashion i Sebastian Fabijański na premierze

Maffashion i Sebastian Fabijański na premierze

Maffashion z Bastianem

Maffashion z Bastianem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×