Komentarz Sebastiana Fabijańskiego pod zdjęciami Maffashion sugeruje przyczynę ich rozstania. To taka jest prawda?

Maffashion i Sebastian Fabijański

Maffashion i Sebastian Fabijański

Maffashion i Sebastian Fabijański zakończyli związek. Ostatnie zdjęcia aktora znalazły się w jej social mediach w marcu. Komentarz aktora, jaki znalazł się pod tamtym albumem, sugeruje, dlaczego ich związek się zakończył.

Maffashion to topowa influencerka. Przez długi czas była w związku z aktorem Sebastianem Fabijańskim. Para doczekała się syna – Bastiana, który ma ponad rok. Relacja jego rodziców się rozpadła. Julia poinformowała o tym dzisiaj.

Rozstałam się z Sebastianem około trzy tygodnie temu. W planie było powiedzenie tego wspólnie (…) Komuś zależało na tym, aby uprzedzić jakikolwiek mój komunikat, tym samym odbierając mi możliwość przedstawienia mojej wersji, aczkolwiek chce od razu podkreślić, nie mam zamiaru komentować, prać brudów, to nie jestem ja. Jeśli chodzi o związki, to zawsze byłam oszczędna i jeśli chodzi o związki, to ten też nie był medialny. Mogę tylko dodać, że nie dystansowałam się od nikogo z dzieckiem, wręcz to był moment, w którym potrzebowałam, żeby ktoś był – powiedziała na Instastory.

Poniżej pełne oświadczenie.

Fabijański nieco wcześniej zabrał głos ws. relacji z Kuczyńską. Przyznał, że była między nimi nerwowa atmosfera, lecz nie wspomniał o rozstaniu:

Wydaje mi się, że przez pewien czas panowała atmosfera trochę pretensji do mnie. Z Bastkiem przez większość czasu do tej pory trzeba było spać w towarzystwie piłki do pilatesu. Czyli bierzesz Bastka na ręce, siadasz na piłce i lulasz. Ja niestety nie potrafiłem tego robić. To było dla mnie tak trudne, że pewnie Bastek wyczuwał moje napięcie i momentalnie wpadał w histerię, więc budził cały dom. Ja miałem do siebie bardzo dużo pretensji o to, że mi to totalnie nie idzie. Jestem bardzo wdzięczny Julce, że wtedy, kiedy mi to nie szło, ona potrafiła to robić i nie przespała bardzo dużo nocy z tego tytułu. (…) Oczywiście kiedy człowiek jest niewyspany, trochę sfrustrowany, zniecierpliwiony itd., napięcia się pojawiają.

Można było przewidzieć rozstanie Maffashion?

Wiele o relacjach pary mówi to, że ostatni raz zdjęcia Sebastiana znalazły się na profilu jego ex jeszcze w marcu bieżącego roku. Widać go na nich w towarzystwie ich syna – Bastiana. Nie sposób nie zwrócić uwagi na wpis popełniony przez aktora pod albumem:

Zachodzi wątpliwość, który z tych dwóch gości na zdjęciu, jest większym dzieciakiem.

https://www.instagram.com/p/CbAsN9GAwRD/?utm_source=ig_embed&ig_rid=95697291-04ed-4457-abda-4cdaa4b39445

Taki komentarz poniekąd sugeruje, dlaczego relacja celebrytów dobiegła ku końcowi. Czyżby Fabijański nie dojrzał do związku…?


Ostatnie zdjęcie Sebastiana Fabijańskiego na profilu Maffashion

Ostatnie zdjęcie Sebastiana Fabijańskiego na profilu Maffashion

Ostatnie zdjęcie Sebastiana Fabijańskiego na profilu Maffashion

Ostatnie zdjęcie Sebastiana Fabijańskiego na profilu Maffashion

Maffashion potwierdza rozstanie z Fabijańskim

Maffashion potwierdza rozstanie z Fabijańskim

Komentarze

 • Nina pisze:

  Uważam że to kobieta jest stworzona do bycia matką a każdy facet musi do tego dojrzec ważne żeby był dobrym człowiekiem kochał tę kobietę swoje dziecko bo miłości nie da się kupić Dziecku potrzebna jest matką i ojciec każde z nich wnosi w życie dziecka coś innego Szkoda że młodzi ludzie przy byle problemie niszczą to co cenne rodzinę problemy trzeba pokonywać a nie iść na latwizne

  • Gość pisze:

   ale p*erdolisz. zwłaszcza ta, co pochowała dzieci w beczkach była stworzona…

  • Aii pisze:

   Święta prawda Nino.Tez tak myślę.Mlodzi teraz nie potrafią żyć,rozwiązywać problemy i to nawet te proste.Byle sprzeczka już oon już ma nową,ona też już nowy ogon,nie patrząc na dobro dziecka tylko myśląc o sobie,a o dziecku pięknie tylko mówić i używać jako kartę przetargowa.

 • Gość pisze:

  Emocjonalnie i psychicznie Sebastian nie dojrzał w ogóle, do niczego. Niestey biologia pozwoliła mu zostać ojcem…

  • Bóg zapłać pisze:

   Nie biologia tylko Pan Jezus. Pan daje dziecko to i pieniądze się znajdą. Ufaj Sercu Jezusowemu siostro a dziewice masz w niebie zapewnione.

  • Edward pisze:

   No umiał syna ululac. Mężczyzna.

  • bóg niech spada pisze:

   po co siostrze dziewice? a syna właśnie nawet ululać nie umiał. sam o tym mówi.

 • Gość pisze:

  Bez Boga daleko do proga.

 • Gość pisze:

  Fabiański nie nadaje się do związku to pszenno buraczany kolo jest

 • Gość pisze:

  Taki live jak inni sezon ogorkowy i brzoskwiniowy dopiero się zacźął a juliya na majorće lewi w barcie jarmarki w amsterdamie w anglii wiadomo pół kraju ja pierd..le w europie nie ma miejsca źeby tego bydła nie oglądac zostaje miami kawa z katy a teraz najlepsze wiedzmin i czarodziejka wie pani ile ja mam lat kawa tylko popołudniu ha ha i to tyle

 • Gość pisze:

  Nie przekreslajcie miłości tym, że nie układa się w seksie. Wróć ze sztucznym penisem i wszystko się ułoży.

 • Monika pisze:

  Pozostaje wiele tajemnic. Ludzie kłócą się kto komu gdzie wkładał .

 • Gość pisze:

  Skończyła się Opozda z Królikowskim, Cichopek z Hakielem, no i są następni. Jest co przerabiać, a sezon niby ogórkowy.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×