Szukaj

Maffashion wreszcie odpowiedziała na pytanie o ciążę. Taki komentarz ucieszy jej fanów?

Maffashion

Maffashion

Maffashion jest w ciąży? Media huczą, fani spekulują, a blogerka milczy. Niedawno zabrała głos w temacie, odpowiadając na komentarz jednej z internautek.

W show-biznesie trwa baby-boom. Gwiazdy co rusz ogłaszają radosne nowiny. Po Monice Mazur i Barbarze Kurdej-Szatan zrobiło się głośno o ciąży Maffashion. Blogerka podobno spodziewa się swojego pierwszego dziecka, którego ojcem jest jej narzeczony, Sebastian Fabijański.

Informacje o ciąży Maffashion ukazały się po raz pierwszy na portalu Pudelek, który powoływał się w nich na doniesienia tajemniczego informatora.

Julia jest pod stałą obserwacją lekarza, ponieważ ciąża w połączeniu z chorobą, z którą walczy od wielu lat, czyni sytuację bardzo delikatną – donosi informator Pudelka.

Przypomnijmy, że gwizda od kilku lat zmaga się z niedoczynnością tarczycy oraz hashimoto.

Ciąża Maffashion a nowy biznes

Choć Maffashion milczy w kwestii ciąży, to chętnie pochwaliła się nowym biznesem, który nazwała pieszczotliwie „swoim dzieckiem”. Nowy projekt Julii powstał we współpracy z pochodzącą z Wietnamu projektantką – Laną Nguyen, która ma na swoim koncie sporo sukcesów. Jej ubrania nosiło już wiele gwiazd. Zagrała w kilku teledyskach, m.in. u Mariny i Alicji Janosz.

Jestem totalnie wzruszona i podekscytowana! W końcu informuję Was o moim kolejnym projekcie, o swoim dziecku! @eppram_official wymysśliłyśmy i tworzyłyśmy razem z @lananguyen_priv od ponad roku. Wystartowałyśmy pół roku temu, ale bez informowania i reklamowania brendu „twarzą”…

Czy Maffashion jest w ciąży?

Spekulacje na temat rzekomej ciąży Maffashion wciąż nie ucichły. Choć ani ona, ani jej partner oficjalnie nie odnieśli się do tych doniesień, to czujne oko fanów wyłapuje kolejne szczegóły mające świadczyć o szczególnym stanie gwiazdy. Plotki nie ucichły nawet wtedy, gdy Julia dodała na swój profil zdjęcie z gołym brzuchem.

Ostatnio gwiazda postanowiła udostępnić post, w którym reklamuje opalanie natryskowe. Przez cały czas nagrywała się tylko powyżej klatki piersiowej. Pod zdjęciem jedna z zaniepokojonych obserwatorek zapytała z troską:

Jak się jest w ciąży, to nie zaszkodzi taka opalenizna?

Maffashion natychmiast pośpieszyła z odpowiedzią:

Zapytaj swojego lekarza. Ja lekarzem nie jestem – odpisała.

Internautka w odpowiedzi na jej słowa napisała, że nie jest w ciąży, a pytanie skierowane było do blogerki. Jednak ten komentarz pozostał już bez reakcji Kuczyńskiej.


Maffashion reklamuje opalanie natryskowe

Maffashion reklamuje opalanie natryskowee

Maffashion reklamuje opalanie natryskowee

Maffashion reklamuje opalanie natryskowee

Maffashion w ciąży

Maffashion w ciąży

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×