Szukaj

Maffashion dodała kolejne zdjęcie z ciążowej sesji. Co za urocze krągłości. Zachwyceni fani: „Maffmamcia”

Maffashion

Maffashion

Maffashion zachwyciła wszystkich fanów na Instagramie, dodając kolejne zdjęcie z brzuszkiem. Ciążowe krągłości bardzo jej służą.

Maffashion i Sebastian Fabijański tworzą szczęśliwą parę od ponad roku. Jednak początki ich znajomości były owiane tajemnicą. Żadne z nich nie afiszowało się z uczuciem i nie zabierało głosu w sprawie związku. Z czasem jednak nieco odpuścili i wyznali szczerze, co do siebie czują. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post aktor nie szczędził wielu ciepłych słów, mówiąc o Julii.

Super dziewczyna. Jesteśmy parą. Po prostu – powiedział w rozmowie z Jastrząb Post.

Oprócz tego, że doskonale czują się w swoim towarzystwie, to obydwoje żyją na pełnych obrotach. Każde z nich realizuje się zawodowo. Julia cały czas pokazuje na Instagramie kolejne kampanie, w których jest twarzą. Od jakiegoś czasu bardzo skupia się na rozwoju własnej marki odzieżowej, która obecnie jest najważniejszym przedsięwzięciem, w jakie się angażuje.

Temat tych dwojga jest aktualnie dość nagłośniony przez media. Wszystko przez doniesienia o ciąży. Najsłynniejsza blogerka w Polsce i jej partner bardzo długo nie puszczali pary z ust. Jednak pod koniec sierpnia Julia postanowiła potwierdzić to, czego wszyscy domyślają się już od jakiegoś czasu. Dodała zdjęcie z ciążowej sesji i rozczuliła wszystkich fanów.

Maffashion dodała kolejne zdjęcie z sesji ciążowej

Trzeba przyznać, że od czasu plotek wszyscy z wielkim zaciekawieniem śledzili profil Julii i doszukiwali się ciążowych krągłości na jej kolejnych udostępnionych zdjęciach. Od czasu jej potwierdzenia internet oszalał. Czarno-białe zdjęcia zauroczyły wszystkich. Dziś Maffashion postanowiła pochwalić się kolejnym ujęciem z tej sesji. Spory brzuszek jest na nim bardzo widoczny.

Bardzo bym chciała tu Wszystkim z osobna ogromnie podziękować za tyle ciepłych słów, gratulacji, życzeń i wiadomości DM. Do dziś nie jestem w stanie odpisać każdemu. Dziękuje tu wszystkim z osobna – napisała.

Oczywiście na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać. W komentarzach rozpływają się nad jej obecnym staniem.

  • Piękny okres przed wami.
  • Maffmamcia, cudna.
  • Gratuluję, piękne zdjęcie.

Trzeba przyznać, że ciążowy brzuszek służy Julii.


Maffashion sesja ciążowa

Maffashion sesja ciążowa

Maffashion sesja ciążowa

Maffashion sesja ciążowa

Maffashion potwierdziła ciążę

Maffashion potwierdziła ciążę

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×