Szukaj

Madzia zabrała Oleha do klubu dla gejów! Bawili się w towarzystwie największej skandalistki „Projektu Lady” i żywego Kena!

Magda Wójcik i Oleh

Magda Wójcik i Oleh

Madzia Wójcik w piątkowy wieczór nie siedziała w domu. Zwyciężczyni Big Brothera wraz z przyjaciółmi, wybrała się do modnego warszawskiego klubu dla gejów, czym pochwaliła się w siei. Podczas wypadu towarzyszyli jej przyjaciele z programu, ale nie tylko!

Madzia Wójcik przychodząc do programu Big Brother z pewnością nie spodziewała się, że udział w reality-show zmieni jej życie o 180 stopni. 32-latka nie tylko zyskała popularność, ale także odnalazła miłość życia i poznała nowych znajomych. Nic więc dziwnego, że właśnie z nimi celebrytka spędziła piątkowy wieczór.

Ekipa postanowiła nie siedzieć w domu, a udała się do modnego warszawskiego klubu dla gejów. U boku Wójcik wiernie trwał Oleh, z którym Madzia poznała się w telewizyjnym show. Para, chociaż do tej pory tego nie komentowała, minionego wieczoru udowodniła, że plotki o rozstaniu, są tylko wymysłem.

Zakochani nie byli jednak sami. Towarzyszyli im m.in. Justyna Żak i Paweł Grigoruk. Jedna z najsłynniejszych weganek w kraju i jej chłopak przebywają obecnie w Warszawie, nic więc dziwnego że chcieli przyjemnie spędzić piątkowy wieczór.

Z pewnością miło upływał im czas w towarzystwie innych celebrytów. W tym dla przykładu Patrycji Karczewskiej, która jakiś czas temu wzięła udział w programie Projekt Lady. Po opuszczeniu widowiska skupiła się na prowadzeniu kanału Patusia ShOw.

Wśród znajomych Madzi i Oleha znalazł się także Michał Przybyłowicz, czyli najsłynniejszy polski Ken. Właśnie w takiej ekipie udali się na koncert Honoraty Skarbek, która tego wieczora dała koncert.

Zobacz: Madzia z „Big Brothera” usunęła symbol miłości od Oleha! Ich związek to już przeszłość?!

Zobacz: Madzia i Oleh zaraz się rozstaną! Łukasz Darłak ujawnił smutne kulisy związku gwiazd „Big Brothera”!

Zobacz: Matka ostrzega Madzię Wójcik przed związkiem z Olehem! Gwiazda „Big Brothera” ujawniła kulisy trudnej rozmowy z rodzicami!


Madzia i Oleh imprezowali w piątkowy wieczór

Madzia i Oleh imprezowali w piątkowy wieczór

Madzia i Oleh imprezowali w piątkowy wieczór w towarzystwie żywego Kena i Patrycji Karczewskiej

Madzia i Oleh imprezowali w piątkowy wieczór w towarzystwie żywego Kena i Patrycji Karczewskiej

Madzia Wójcik imprezowała w piątkowy wieczór

Madzia Wójcik imprezowała w piątkowy wieczór

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×