Szukaj

Madzia po rozstaniu z Olehem opublikowała nowe oświadczenie. Kobiety nagrodziły ją oklaskami

Madzia Wójcik, Oleh Riaszeńczew

Madzia Wójcik, Oleh Riaszeńczew

Madzia Wójcik po rozstaniu z Olehem Riaszeńczewem wystosowała kolejne oświadczenie. To, co napisała, wywołało oklaski u kobiet, ale nie tylko. Zobaczcie.

W ubiegłym tygodniu media obiegły wiadomości o rozstaniu Madzi Wójcik, zwyciężczyni reaktywowanej edycji Big Brothera, i jej partnera, którego poznała na planie produkcji, Oleha Riaszeńczewa.

Po doniesieniach kolorowej prasy sprawę skomentowała sama zainteresowana. Napisała oświadczenie, w którym opowiedziała o rozstaniu, jednocześnie potwierdzając informacje. Opisała, jak zrodziła się jej miłość. Wyznała, że nie był to szybki proces. Niestety potem, podczas gdy ona kochała coraz mocniej, uczucie mężczyzny gasło.

(…) Zawalił się mój kolorowy świat, straciłam wiarę w ludzi, zawiodłam się, rozczarowałam, pekło mi serce, poczułam się zraniona, zdradzona i w jakimś stopniu oszukana. Nikomu nie życzę takiego bólu, smutu i żalu.

Jakiś czas potem pojawiło się też wideo, w którym Wójcik rozprawia się ze związkiem. Opowiedziała, co się z nią działo i jak dochodziła do siebie, przez kolejne dni nie wychodząc z łóżka, aż nadszedł dzień, że była gotowa wrócić do żywych.

Rozstania są trudne, myślę, że dla każdego. Złamane serca są jeszcze cięższe do przeżycia, ciężkie do sklejenia wszystkiego (…) Nie ma co tu dalej siedzieć w łóżku. Trzeba wrócić do normalności, ale smutno… Dzisiaj jest Dzień Uśmiechu, więc postanowiłam wrócić, wyjść do ludzi – podsumowała.

To jednak nie koniec. Napisała kolejne oświadczenie, które wzbudziło entuzjazm pań.

Madzia Wójcik w kolejnym oświadczeniu o rozstaniu

To, że Madzia bardzo przeżywa złamane serce, nie ulega wątpliwości. Powoli dochodzi do siebie, a przy okazji robi małe rozliczenia. W poniedziałkowy wieczór napisała nowe oświadczenie.

Kochani!
Pierwszą część posta chciałabym poświęcić dla WSZYSTKICH, którzy wspierali mnie w ostatnich dniach i poświęcili mi swój czas, aby do mnie zadzwonić, napisać lub skomentować ostatni post. Bardzo Wam dziękuję za te wszystkie ciepłe słowa. Dziękuję, że jesteście – zaczęła wywód.

Druga część wypowiedzi, to żarliwy apel do kobiet o to, żeby wzajemnie się wspierały i zawsze stały za sobą murem.

Drugą część posta kieruję do Nas Kobiet!
Siła jest kobietą, kobieta jest siłą.
Uważam, że powinnyśmy być solidarne, wspierać się w trudnych chwilach, być dla siebie wyrozumiałe, dobre, empatyczne. Życzyć drugiej kobiecie tego co same chciałybyśmy otrzymać lub w jaki sposób być traktowane. Nie bądźmy mściwe, złośliwe, nie oceniajmy pochopnie.
Rozmawiajmy ze sobą dużo, bądźmy szczere i lojalne.
Jeśli mężczyźni potrafią stać za sobą murem to i my też mamy taką siłę w sobie! Girl power!
Czy my dziewczyny potrafimy się wspierać w trudnych momentach?

View this post on Instagram

Kochani! Pierwszą część posta chciałabym poświęcić dla WSZYSTKICH, którzy wspierali mnie w ostatnich dniach i poświęcili mi swój czas, aby do mnie zadzwonić, napisać lub skomentować ostatni post. Bardzo Wam dziękuję za te wszystkie ciepłe słowa. Dziękuję, że jesteście 😘✌🏼❤️🙏 Drugą część posta kieruję do Nas Kobiet! Siła jest kobietą, kobieta jest siłą. Uważam, że powinnyśmy być solidarne, wspierać się w trudnych chwilach, być dla siebie wyrozumiałe, dobre, empatyczne. Życzyć drugiej kobiecie tego co same chciałybyśmy otrzymać lub w jaki sposób być traktowane. Nie bądźmy mściwe, złośliwe, nie oceniajmy pochopnie. Rozmawiajmy ze sobą dużo, bądźmy szczere i lojalne. Jeśli mężczyźni potrafią stać za sobą murem to i my też mamy taką siłę w sobie! Girl power! 👯‍♀️ Czy my dziewczyny potrafimy się wspierać w trudnych momentach? • • • #girls #girlpower #girlsreunion #bestrong #motivation #girlsgirlsgirls

A post shared by MAGDA WOJCIK (@madzia.official) on

Jej słowa od razu trafiły na podatny grunt. Panie w pełni zgadzają się z celebrytką. Zresztą nie tylko one, są też głosy brzydszej płci:

Choć jestem chłopakiem to w pełni popieram girl power -pisze internauta.

Za słowa Madzi kobiety bija jej brawa. Co sądzicie, potrzebne słowa?


Madzia Wójcik i Oleh Riaszeńczew - gwiazdy przed studiem Dzień Dobry TVN

Madzia Wójcik i Oleh Riaszeńczew - gwiazdy przed studiem Dzień Dobry TVN

Madzia Wójcik komentuje rozstanie z Olehem

Madzia Wójcik komentuje rozstanie z Olehem

Madzia Wójcik i Oleh przed walką Fame MMA 5

Madzia Wójcik i Oleh przed walką Fame MMA 5

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×