Szukaj

Madzia z „Big Brothera” wystylizowana na Jolę Rutowicz szaleje na Open’er Festival! Jest już pierwsze słodkie zdjęcie przy różowych toaletach!

Madzia Wójcik wygrała ostatnią edycję telewizyjnego show Big Brother. Od czasu zakończenie programu Madzia korzysta z chwili wielkiej sławy. Jak zawodowa celebrytka szaleje w Gdyni na Open'er Festival 2019

Madzia Wójcik wypłynęła nieoczekiwanie na celebryckie obrzeża polskiego show biznesu. Dziewczyna wygrała bowiem nową edycję Big Brothera, co sprawiło, że sporo polskich nastolatków ma przez chwilę nową idolkę. Madzia pracuje w Londynie w butiku z butami, ale obecnie chciałaby mieć swoją kolekcję ubrań. Marzy o pokoju i miłości na świecie. W Londynie czuje się jak ryba w wodzie. To krótki opis triumfatorki telewizyjnego show. Madzia Wójcik ma 31 lat, jednak jak na swój wiek nadal zachowuje się jak dziecko, a nawet jak egzaltowana nastolatka. Właśnie dzięki tym wspaniałym dziecinnym cechom od samego początku fani Big Brothera ją pokochali.

Okazuje się, że Madzia prywatnie pochodzi z Kielc, skończyła nawet studia w Szkocji, gdzie została magistrem biotechnologii żywności. Jej ojciec jest lekarzem, a mama pracownikiem naukowym. Uczestniczka show po wyjściu z domu wielkiego brata poczuła wiatr w żaglach celebryckiej sławy. Dziewczyna obecnie korzysta z chwilowej popularności, sama uwierzyła, że jest sławna gwiazdą. Wójcik przybrała sobie różowy look, którym bardzo przypomina najsłynniejszą triumfatorkę Big Brothera w Polsce – Jolę Rutowicz. Madzia przebrana w różowego elfa wybrała się na tegoroczny gdyński Open’er Festival.

Jak na prawdziwą celebrytkę przystało, na jej profilu pojawiła się już pierwsza fotka z festiwalu. Cała w różu, z kwiatami we włosach słodka Madzia pozuje przy różowych toaletach. Pięknie się wpasowała w tło.

W dzień 1 Openera byłam troszkę confused i dopasowałam ubranie do tojtojow- napisała

Aż strach pomyśleć przy czym będą kolejne fotki 🙂

Maffashion zmieniła fryzurę specjalnie na Open’era! Wygląda czadowo! Madzia z “Big Brothera” padnie z zazdrości!

Śliczna Madzia z “Big Brothera” miała wypadek! Polała się krew!

 

Madzia Wójcik ma wielu sławnych znajomych! Które gwiazdy wysyłały na nią SMS-y w finale “Big Brothera”? [WIDEO]


Madzia Wójcik jak Jola Rutowicz pozuje w różu przy toaletach

Madzia Wójcik jak Jola Rutowicz pozuje w różu przy toaletach

Madzia Wójcik jak Jola Rutowicz pozuje w różu przy toaletach

Madzia Wójcik jak Jola Rutowicz pozuje w różu przy toaletach

Jola Rutowicz w Gwiazdy tańczą na lodzie

Jola Rutowicz w Gwiazdy tańczą na lodzie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×