Madzia z „Big Brothera” wpadła do DDTVN i opowiedziała o kłótniach w swoim związku. Dzieje się!

Madzia i Oleh

Madzia i Oleh

Madzia Wójcik i Oleh Riaszeńczew w Dzień Dobry TVN opowiedzieli o swoim związku. Jak wygląda ich życie po opuszczeniu programu Big Brother? Czy planują ślub i dzieci? Czy była to miłość od pierwszego wejrzenia?

Madzia Wójcik wzięła udział w pierwszej edycji reaktywowanego programu Big BrotherW domu Wielkiego Brata mieszkała do samego końca i decyzją widzów telewizyjne show wygrała. Oprócz czeku na sporą sumę pieniędzy, Wójcik zyskała coś cenniejszego – poznała Oleha, który został jej partnerem.

Pomimo tego, że wiele osób nie wróżyło im wspólnej przyszłości, celebryci nadal są razem i pokazują, że świetnie czują się w swoim towarzystwie. Jak wygląda ich życie po opuszczeniu programu? Sekret zdradzili podczas niedzielnego wydania Dzień Dobry TVN

Madzia Wójcik i Oleh Riaszeńczew w Dzień Dobry TVN o swoim związku

Pomimo tego, że Madzia i Oleh są cały czas na świeczniku, jak przyznali na antenie, próbują żyć jak normalna para, która nigdy nie była w takim programie. To nie zawsze jest łatwe, ponieważ niektóre zachowania są opacznie odbierane przez ich fanów:

Czasem jest ciężko, bo jak dajemy dużo story na Instagramie, to ludzie mówią, że pod publikę, jak mało – że się ukrywamy. Nigdy nie wygrasz. Kłócimy się, ale już o wiele mniej niż kiedyś – mówiła Madzia Wójcik.

Madzia Wójcik i Oleh Riaszeńczew - gwiazdy przed studiem Dzień Dobry TVN

Madzia Wójcik i Oleh Riaszeńczew – gwiazdy przed studiem Dzień Dobry TVN

Czy para planuje w najbliższej przyszłości wziąć ślub i starać się o dzieci? Na ten temat z kolei wypowiedział się Oleh, który stwierdził, że jeszcze o tym z Madzią nie myśleli. W swoim codziennym życiu starają się cieszyć chwilą:

Jak będzie taka okazja albo chęć, żeby wziąć ślub i mieć dzieci, to przyjdzie samo. Teraz cieszymy się chwilą.

Nie jest tajemnicą, że związek Madzi i Oleha rozpoczął się w domu Wielkiego Brata, gdzie byli odcięci od świata i wszelkiej technologii. Okazuje się, że to nie była miłość od pierwszego wejrzenia. Jak wyjawiła Wójcik, najpierw zakolegowali się, dopiero później wybuchło między nimi „coś więcej”. Wówczas zapomnieli, że wokół nich są kamery i skupiali się tylko na sobie.

Prawdziwą miłość można poznać wszędzie. Z Olo było tak naturalnie, że nie była to miłość od pierwszego wejrzenia. Jak wszedł do programu, to też go nie zauważyłam, dopiero to tak stopniowo naturalnie wszystko zaczęło działać i zaczęliśmy się dogadywać.

Dziś ich związek może obserwować cała Polska. Trzymamy kciuki, by trwał jak najdłużej.

Zobacz także: Madzia Wójcik jest załamana konfliktem z Milexem: „Zostałam w to wszystko wplątana”. Kto zawinił? [WIDEO]


Madzia Wójcik i Oleh Riaszeńczew - gwiazdy przed studiem Dzień Dobry TVN

Madzia Wójcik i Oleh Riaszeńczew - gwiazdy przed studiem Dzień Dobry TVN

Madzia Wójcik - gwiazdy przed studiem Dzień Dobry TVN

Madzia Wójcik - gwiazdy przed studiem Dzień Dobry TVN

Magdalena Wójcik - Róże Gali 2019

Magdalena Wójcik - Róże Gali 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×