Szukaj

Madzia Narożna ucina ciążowe spekulacje. Pokazała goły brzuszek z profilu i zebrała same zachwyty

Magda Narożna

Magda Narożna

Magdalena Narożna na swoim Instagramie postanowiła odpowiedzieć na wszystkie spekulacje na temat jej drugiej ciąży. Dodała wymowne zajęcia z gołym brzuchem.

Madzia Narożna śpiewa w zespole Piękni i Młodzi. Założyła go jakiś czas temu wraz z byłym mężem, Dawidem. Jednak para nie jest już w związku. Muzycy na początku tego roku zakończyli także współpracę ze sobą. Utrzymują kontakt jedynie w sprawach związanych z córką, o czym artystka podkreślała w rozmowie z Jastrząb Post:

Utrzymujemy kontakty tylko związane z dzieckiem. Myślę, że na moim miejscu każda kobieta jedynie takie kontakty by utrzymywała. Miałam okazję poznać jego nową partnerkę, nie chciałabym jakichkolwiek emocji wyrażać, bo nie jest to dla mnie przyjemny temat.

Magda Narożna pokazała goły brzuszek

Narożna aktualnie wypoczywa na zasłużonym urlopie. Bardzo chętnie relacjonuje w sieci, to jak spędza swój wolny czas. Odpoczywa w Bułgarii, gdzie postawiła na pięciogwiazdkowy hotel z ogromnym basenem. Booking.com podaje, że cena za dobę wynosi około 450 złotych, a do dyspozycji gości są pięknie wyposażone wnętrza. Piosenkarce towarzyszy jej partner, Krzysztof Byniak.

Magda na swoim Instagramie niedawno udostępniła zdjęcie, na którym pozuje z ukochanym. Mężczyzna trzyma ją za brzuch, co według fanów miało oznaczać, że para oczekuje wspólnego maleństwa. Gwiazda postanowiła dziś uciąć te spekulacje i dodała kolejne fotografie, tym  razem postanowiła odsłonić wszystko i ujawniła całą prawdę odnośnie ciążowych doniesień.

Miłego wieczoru kochani :)) pamiętajcie uśmiech to zdrowie :)) życzę Wszystkim pogody ducha i jak najmniej stresu :))) – napisała pod zdjęciem, na którym jest tylko w bikini.

Fani w komentarzach rozpływali się z zachwytu:

  • Ale piękna.
  • Ślicznie wyglądasz.
  • No to spekulacje ucięte.
  • Doskonała figura.

Oprócz tej fotografii na jej profilu możemy podziwiać kilkanaście innych, również w odsłoniętym ciele. Szczupła sylwetka Narożnej nie pozostawia wątpliwości. Na pewno nie ma tu żadnych ciążowych kształtów.

 


Magda Narożna

Magda Narożna

Magda Narożna

Magda Narożna

Magda Narożna

Magda Narożna

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×