TVP ściągnęło największe gwiazdy disco-polo na jedną scenę. Madzia Narożna w nowej fryzurze nie miała konkurencji

Koncert Muzyki Tanecznej w Kielcach

Koncert Muzyki Tanecznej w Kielcach

W Kielcach po raz trzeci odbył się Festiwal Muzyki Tanecznej. Widowisko zgromadziło na scenie największe gwiazdy disco-polo. Równych nie miała sobie jednak Madzia Narożna, która skradła całe show. 

W wyniku obostrzeń związanych z koronawirusem przez bardzo długi czas nie odbywały się żadne wydarzenia kulturalne i koncerty. Artyści musieli zrobić sobie przymusowy urlop. Stali się za to bardziej aktywni w social mediach i często dzielili się z internautami nie tylko kulisami swojej pracy, ale uchylili też rąbka tajemnicy z życia prywatnego. Teraz w wyniku łagodzenia obostrzeń wykonawcy powoli mogą wrócić na scenę. Fani cieszą się, że znowu mogą zobaczyć i posłuchać swoich ulubieńców.

Lato to nie tylko czas wypoczynku na świeżym powietrzu, ale także czas wakacyjnych koncertów. Chociaż w tym roku ze względu na zagrożenie epidemiologiczne nie będzie zbyt wielu takich wydarzeń, to artyści dbają o to, żebyśmy o nich nie zapomnieli. W pomoc gwiazdom włączyły się też stacje telewizyjne, które chętnie transmitują organizowane koncerty. Już po raz trzeci odbył się również Festiwal Muzyki Tanecznej w Kielcach. Podczas tego wydarzenie na scenie zgromadziły się największe gwiazdy disco-polo, ale także artyści zagraniczni. Cały show skradła jednak Madzia Narożna.

Festiwal Muzyki Tanecznej w Kielcach: Madzia Narożna nie miała konkurencji

Na scenie w kieleckim amfiteatrze Kadzielnia wszystkich przywitał Marek Sierocki. Tego wieczoru dziennikarz muzyczny pełnił dwie role. Był zarówno prowadzącym, jak i DJ-em. Wśród wykonawców nie zabrakło oczywiście króla muzyki disco-polo Zenona Martyniuka. Podczas wydarzenia swoje największe przeboje zaśpiewali: Fun Factory, Boys, Dr. Alban, Weekend, 2Unlimited, Bayer Full, F.R. Dawid, Daj To Głośniej, Classic, 2 Unlimited, Ronnie Ferrari, MiG, Extazy, Power Play, czy CamaSutra.

Cały show skradła jednak Madzia Narożna z zespołu Piękni i Młodzi. Wokalistka wkroczyła na scenę w nowej fryzurze. Od blond irokeza i połyskującej kreacji, która uwydatniła wszystkie jej atuty, nie można było oderwać oczu. Na scenie zrobiła spektakularne widowisko.

Relacja z wydarzenia pojawiła się na antenie TVP już w sobotę. Dalszy ciąg w niedzielę 9 sierpnia. Wśród prowadzących, którzy zapowiadali artystów na scenie, zobaczyć można było między innymi: Izabellę Krzan i Tomka Kammela. Relację zza kulis wydarzenia poprowadził Mateusz Szymkowiak.

 

 

 


Madzia Narożna

Madzia Narożna

Madzia Narożna

Madzia Narożna

Madzia Narożna

Madzia Narożna

Komentarze

 • Gość pisze:

  A gdzie ta noww fryzura? Tą ma kupę lat, i jest brzydka i anty kobieca. Sukienka też bez szału, jak za mała. Fason już nie modny. Nic ciekawego.

 • Gostek pisze:

  Jej fryzura taka jak zawsze od kilku lat ten sam irokez. i te falsze dośpiewywane do playbacku

 • Gość pisze:

  I te jej kreacje i ten irokez to kwintesencja kiczu…nasi rodzice mieli dobra muzykę i prawdziwych artystów , teraz to jakieś dno..

 • Gość pisze:

  Dorosła kobieta (jak sadze po zdjeciach po 40tce ) to nie Madzia tylko Magdalena ew. Magda

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×