Madzia i Oleh wyskoczyli na wspólną imprezę! Zdjęcie pary tafiło do sieci i namieszało jak nigdy! Jednak kryzys?

MAdzia i Oleh

MAdzia i Oleh

Madzia Wójcik dodała nowe zdjęcie z Olehem, czym wywołała żywiołową reakcję swoich obserwatorów. Wszystko przez opis. Zobacz, co takiego napisała.

Madzia Wójcik, kiedy zgłaszała się do Big Brothera z pewnością nie spodziewała się aż takiej rewolucji w swoim życiu. Celebrytka nie tylko wygrała pierwszą po latach edycję programu, ale także poznała Oleha, który w domu Wielkiego Brata wyznał jej miłość.

Spora grupa osób zakładała, że związek celebrytów skończy się wraz z programem. Dowodem miał być fakt, że Madzia nie przedstawiła chłopaka mamie, a na dodatek pojechała na Open’era ze znajomymi, zostawiając swojego ukochanego w Warszawie. Zdaniem niektórych był to wyraźny znak, że coś się między nimi wypaliło:

Madzia ma teraz swój czas i korzysta z niego. Ma wiele wywiadów, nagrań, dużo podróżuje. Ostatnio była w Londynie, teraz jest na Open’erze. Bez Oleha. Bawi się nad morzem ze znajomymi, podczas gdy Oleh jest w Warszawie – przyznał znajomy pary w rozmowie z Party.

Okazało się jednak, że to nie wypalające się uczucie, a praca zatrzymała mężczyznę w domu. Wydaje się także, że zakochani nie przejmują się plotkami na swój temat i wręcz przeciwnie, nadal doskonale bawią się w swoim towarzystwie. Niedawno w social mediach opublikowali nowe wspólne zdjęcie.

Madzia z Big Brothera dodała nowe zdjęcie z Olehem

To właśnie na nim Madzia pozuje na wprost kamery, kiedy Oleh Riashentsev stoi tuż obok niej. Zdjęcie powstało w dniu urodzin jednego z ich znajomych, o czym celebryta poinformował w opisie:

Urodziny naszego przyjaciela, miła posiadówka, no i w końcu wspólne zdjęcie z moją myszką @madzia.official , ale nie ostatnie chyba na pewno:) Dużo miłości każdemu życzę❤️

Madzia Wójcik była jednak mniej wylewna. Zdjęcie skomentowała bardziej tajemniczo, przyznając że:

Trochę bardziej elegancko.

Mimo wszystko duet ten może liczyć na wsparcie obserwatorów, którzy wiernie mu kibicują:

  • Pięknie razem wyglądacie
  • Widzę, ze miłość kwitnie. Super oby jak najdłużej i jak najwięcej szczęścia
  • Cudowni. Dużo szczęścia i miłości kochani. Nie przejmujcie się hejtami, bądźcie sobą i bądźcie szczęśliwi

Dołączamy się do tych komentarzy.

Zobacz: Madzia z „Big Brothera” wystylizowana na Jolę Rutowicz szaleje na Open’er Festival! Jest już pierwsze słodkie zdjęcie przy różowych toaletach!

Zobacz: Śliczna Madzia z „Big Brothera” miała wypadek! Polała się krew!

Zobacz: Madzia z „Big Brothera” pokazała swoją willę w Londynie! Będziecie w szoku, że tak może mieszkać 32-latka!


Madzia Wójcik i Oleh - wspólne zdjęcie

Madzia Wójcik i Oleh - wspólne zdjęcie

Madzia i Oleh

Madzia i Oleh

Madzia Wójcik - nowe zdjęcie na Instagramie

Madzia Wójcik - nowe zdjęcie na Instagramie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×