Szukaj

To koniec miłości Madzi i Oleha? Gwiazda „Big Brothera” zaskoczyła swoim wyznaniem na Instagramie!

Madzia z Big Brothera prowadzi intensywny tryb życia. Obecnie jest na Open'erze, gdzie imprezuje w otoczeniu znajomych, ale bez swojego partnera Oleha. Czy oznacza to, że jej związek jest coraz słabszy i wkrótce się rozpadnie?
Oleh i Madzia z Big Brothera

Oleh i Madzia z Big Brothera

Madzia Wójcik i Oleh Riaszeńczew poznali się na planie Big Brothera. Między mieszkańcami domu Wielkiego Brata zaiskrzyło do tego stopnia, że widzowie mogli oglądać wiele romantycznych scen z ich udziałem. Nic więc dziwnego, że program opuścili już jako para.

Czy jednak uczucie między nimi wygasa? Podobno Oleha do tej pory nie poznała mama Madzi, z którą celebrytka w minioną niedzielę pozowała do zdjęć przed studiem Dzień Dobry TVN. Dodatkowo gwiazda pojechała na Open’era ze znajomymi, a Oleh przebywa i nudzi się w Warszawie:

Madzia ma teraz swój czas i korzysta z niego. Ma wiele wywiadów, nagrań, dużo podróżuje. Ostatnio była w Londynie, teraz jest na Open’erze. Bez Oleha. Bawi się nad morzem ze znajomymi, podczas gdy Oleh jest w Warszawie – przyznał znajomy pary w rozmowie z Party.

Wygląda jednak na to, że mężczyznę w stolicy zatrzymała praca, a nie fakt, że między nim a Madzią gorzej się układa. Jeden z Internautów pod najnowszym zdjęciem celebryty przyznał, że jest mu smutno, że Oleha nie ma na muzycznym festiwalu. Ten postanowił zareagować niemal natychmiast:

Nie ostatni opener w życiu, wszystko przed nami:)) – odpowiedział na komentarz

Trzymamy kciuki za tę parę!

Zobacz: Madzia z „Big Brothera” wystylizowana na Jolę Rutowicz szaleje na Open’er Festival! Jest już pierwsze słodkie zdjęcie przy różowych toaletach!

Zobacz: Śliczna Madzia z „Big Brothera” miała wypadek! Polała się krew!

Zobacz: Madzia z „Big Brothera” pokazała swoją willę w Londynie! Będziecie w szoku, że tak może mieszkać 32-latka!


Madzia i Oleh

Madzia i Oleh

Madzia Wójcik jak Jola Rutowicz pozuje w różu przy toaletach

Madzia Wójcik jak Jola Rutowicz pozuje w różu przy toaletach

Madzia Wójcik z mamą w Dzień Dobry TVN (fot. Instagram)

Madzia Wójcik z mamą w Dzień Dobry TVN (fot. Instagram)

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×