Niesamowita metamorfoza! Madox z „Mam talent” coraz bardziej przypomina Michała Szpaka! I to nie tylko z fryzury!

Madox jak Michał Szpak

Madox jak Michał Szpak

Madox z Mam Talent zmienił się nie do poznania

Marcin Majewski swoim fanom jest znany pod pseudonimem Madox. Chłopak zabłysnął swoim talentem podczas udziału w programie TVN „Mam talent”. Jak tylko Madox pojawił się na scenie, natychmiast stał się popularny, wzbudził spore zainteresowanie nie tylko swoim wokalem, ale i wybitnie androgyniczną urodą. Marcin Majewski, wyglądający jak dziewczyna z blond włosami, w 2009 roku budził sporo kontrowersji, był niebywałym zjawiskiem.

Madox w show TVN dotarł ostatecznie do półfinału. Po programie łącza internetowe rozgrzały się do czerwoności. Dawno żaden celebryta nie wzbudził tyle kontrowersji co wówczas Marcin Majewski. Na wielu forach pojawiły się setki pytań o orientację seksualną Madoxa, natomiast nastolatki od razu pokochały śpiewającego po francusku piosenkarza. Madox stał się gwiazdą internetu, bijąc rekordy popularności we wszystkich prawie wyszukiwarkach.

Od udziału Madoxa w programie minęło dużo czasu, zatem w jego życiu sporo się zmieniło. Przede wszystkim Majewski całkowicie zmienił wizerunek. Obecnie młody artysta postawił na rockowy i męski wizerunek.

Madox jak większość celebrytów, jest obecny w mediach społecznościowych, przez które utrzymuje stały kontakt ze swoimi fanami. Na swój profil Madox systematycznie wrzuca zdjęcia, dzięki temu widzimy ogromną różnicę w wyglądzie artysty.

Z całą pewnością Madox już nie przypomina Magdy Mołek, do której był wcześniej porównywany. Teraz część internautów porównuje go do Michała Szpaka, który po Eurowizji znacznie zmężniał – zapuścił charakterystyczny zarost i kolorowy manicure zmienił na czarny.

Zobaczcie jak Marcin teraz wygląda

Skromniutko ubrana Jennifer Lopez nawet podczas zwyczajnego lunchu z ukochanym potrafi zrobić wielkie show!

Najwięksi przegrani polskich preselekcji do Eurowizji 2016 komentują wybór kandydatów

Madox obrażony na TVP. Odrzucili jego piosenkę na Eurowizję 2017!


Madox z Mam Talent zmienił się nie do poznania

Madox z Mam Talent zmienił się nie do poznania

Madox z Mam Talent zmienił się nie do poznania

Madox z Mam Talent zmienił się nie do poznania

Madox - Plejada 2017

Madox - Plejada 2017

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×