62-letnia Madonna strzeliła sesję w wyuzdanej bieliźnie z koronki. Stanik ledwo zasłonił sutki. Dół wcale nie skromniejszy

Madonna

Madonna

Madonna pochwaliła się na Instagramie sesją w lateksowej bieliźnie, która jest tak skąpa, że niewiele zakrywa. 62-letnia gwiazda nie przestaje zaskakiwać.

Madonna, mimo że skończyła 62 lata, nadal jest aktywna zawodowo i przez cały czas koncertuje oraz tworzy nowe utwory. Choć praca zajmuje jej sporo czasu, możliwie jak najwięcej spędza go ze swoimi dzieci, a ma ich sześcioro. Zadziwiające jest to, ile energii ma w sobie. Nie zatrzymuje się nawet na moment i za nic ma metrykę. Gwiazda nadal nosi różowe włosy, a niedawno ujawniła, że ​​zrobiła swój pierwszy tatuaż na cześć sześciorga dzieci – Lourdes, Rocco, Davida, Mercy, Estere i Stelli.

Jeśli ktoś myślał, że nadejdzie dzień, w którym Madonna przestanie zaskakiwać, to tak szybko się go nie doczeka, bo na przykład, właśnie na jej profilu na Instagramie pojawiły się roznegliżowane fotografie.

Madonna w sesji w lateksowej bieliźnie

Po paru latach oczekiwań fani doczekali się kolejnego albumu Madonny. Płyta Madame X, która swoją premierę miała w 2019 roku, zebrała wiele dobrych recenzji i bardzo dobrze się sprzedała, a w wielu krajach dotarła do pierwszej 10. najchętniej kupowanych krążków. Gwiazda po raz kolejny udowodniła, że jest królową popu.

Nic się także nie zmieniła, jeśli chodzi o zamiłowanie do kontrowersji. Mimo tego, że skończyła 62 lata, zadziwia kondycją, młodym wyglądem i jak przez całe swoje barwne życie zadziwia wyborami i tym, w kim lokuje swoje uczucia. Obecnie spotyka się z 25-letnim Ahlamalikiem Williamsem.

Dla Madonny metryka to tylko papier, a ona żyje pełnia życia. Właśnie na jej Instagramie pojawiła się sesja, podczas której gwiazda pozowała w bardzo skąpej, wyuzdanej bieliźnie z koronki, która nie przykrywa zbyt wiele. To nie pierwszy raz, kiedy wokalistka chwali się ciałem. Nie jest żadną tajemnicą, że nie ma żadnego problemu z nagością.

Internauci komplementują idolkę. Nie brakuje emotek ognia w komentarzach oraz słów uznania dla wyglądu gwiazdy. Madonna wie dobrze, jak rozpalić fanów do czerwoności.


Madonna w skąpej bieliźnie

Madonna w skąpej bieliźnie

Madonna w skąpej bieliźnie

Madonna w skąpej bieliźnie

Madonna w skąpej bieliźnie

Madonna w skąpej bieliźnie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×