Madonna pokazała jak całuje jej młodszy o 36 lat kochanek. Wrzuciła gorące zdjęcie. To musi być miłość!

Madonna i Ahlamalik Williams

Madonna i Ahlamalik Williams

Ahlamalik Williams jest nowym kochankiem Madonny. 61-letnia gwiazda skradła serce młodszego o 36 lat przystojniaka, z którym pokazuje coraz śmielsze zdjęcia. Tym razem pochwaliła się, jak całuje jej nowy Adonis.

Po paru latach oczekiwań fani doczekali się kolejnego albumu Madonny. Płyta Madame X, która swoją premierę miała w zeszłym roku, zebrała wiele dobrych recenzji i sprzedała się całkiem nieźle, w wielu krajach docierając do pierwszej 10. najchętniej kochanych krążków. Piosenkarka po raz kolejny udowodniła, że jest królową popu.

We wrześniu ubiegłego roku Madonna wyruszyła z Madame X w trasę koncertową, przygotowując jak zawsze dla swoich fanów wielkie artystyczne show. We wtorek zakończyła oficjalnie serię koncertów w Wielkiej Brytanii, przed nią jeszcze tylko występy we Francji, które będą zwieńczeniem najnowszego tournee w jej karierze.

Madonna całuje o 36 lat młodszego partnera

61-letnia królowa popu zdecydowała, że koniec trasy koncertowej po Wielkiej Brytanii to dobry powód do świętowania. Z tej okazji opublikowała parę zdjęć z imprezy pożegnalnej, dziękując Brytyjczykom za okazywanie gościnności po koncertach w Londynie. Na jednym z nich gwiazda w intymnym uścisku całuje swojego 25-letniego chłopaka Ahlamalika Williamsa.

Dziękuję Londyn… Byliście fanatyczni! Nie mogłabym tego zrobić bez wsparcia wszystkich moich bliskich! – napisała oznaczając Ahlamalika w poście.

Madonna całuje swojego chłopaka, Instagram

Madonna całuje swojego chłopaka, Instagram

Parę dni wcześniej, z okazji walentynek, ikona popkultury również podzieliła się na Instagramie zdjęciem z Williamsem, wszystko wskazuje na to, że ich relacja przekształca się w coś poważniejszego.

Madonna i Ahlamalik Williams - walentynki 2020

Madonna i Ahlamalik Williams – walentynki 2020

Madonna na cenzurowanym w Wielkiej Brytanii

Dwa tygodnie wcześniej, pod koniec koncertu w londyńskim teatrze Palladium, Madonna miała powiedzieć, że „ma nadzieję, że ktoś ją aresztuje”. Piosenkarka zarzuciła organizatorom koncertu, że próbowali ją „cenzurować”, spuszczając zasłonę po tym, jak jej koncert przedłużył się do godzin ciszy nocnej. Królowa popu powiedziała ze sceny:

Wiecie, że czeka na mnie żelazna kurtyna. Jakieś kajdanki? Mam nadzieję, że ktoś mnie aresztuje.

Pod koniec swojego występu dodała, że nie ma czasu na „zabawę”, a cisza nocna w teatrze działa na nią niczym stoper.

Jestem tutaj, aby opowiadać historie, a jeśli ktoś mnie za to karze, to nie chcę opowiadać historii. Porozmawiaj o tym z parlamentem brytyjskim.

Madonna podzieliła się nagraniem przedstawiającym moment, w którym kurtyna opadła o 23:00, a następnie przeforsowała ją, by kontynuować występy ze swoimi tancerzami.


Madonna całuje swojego chłopaka, Instagram

Madonna całuje swojego chłopaka, Instagram

Madonna i Ahlamalik Williams - walentynki 2020

Madonna i Ahlamalik Williams - walentynki 2020

Madonna i Ahlamalik Williams

Madonna i Ahlamalik Williams

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×