Szukaj

61-letnia Madonna wygina ciało jak akrobatka! Co za widok! Tego nie da się odzobaczyć [WIDEO]

Madonna ma już 61 lat, a formę nastolatki. Na swoim Instagramie opublikowała film, na którym pokazuje, jak bardzo giętkie jest jej ciało! Zobaczcie sami, bo aż nie do wiary co ona wyprawia!
Madonna wygina się

Madonna wygina się

Madonna, po czterech latach przerwy, w czerwcu wydała czternastą płytę studyjnąMadame XNieco wcześniej, bo 25 kwietnia, w sieci pojawił się kawałek zapowiadający nowy krążek. Medellin, bo o nim mowa, zdobywa rekordy wyświetleń. Gwiazda pokazała, że jest w formie.

Potwierdzeniem tego, że gwiazda jest w znakomitej kondycji jest filmik, który opublikowała na swoim Instagramie. Niebywale giętka piosenkarka wygina się niczym gimnastyczka. Szczupłe ciało bez trudu układa w niebywałe pozy. Niejedna nastolatka nie jest w stanie wykonać pokazanych ćwiczeń. Niebywałe, że Madonna, w wieku 61 lat, jest w tak świetnej formie. Zobaczcie sami.

Zobacz: Na Oscarach 2019 doszło do historycznego pojednania! Lady Gaga pogodziła się z Madonną i od razu trafiły do łóżka! Jest zdjęcie!

Fani Madonny nie pozostawili bez komentarzy popisów artystki. Posypały się komplementy w jej kierunku. Madame flexible, może być z siebie dumna.

  • Wow, ciągle taka giętka!
  • Ona ma te ruchy, kochanie!
  • Ratuuunkuuu!
  • Giętka także w życiu.
  • J nawet stóp nie dotknę! – mnożą się wyrazy uznania

Dodajmy, że Madonna 16 sierpnia obchodzi swoje kolejne urodziny. Jesteśmy pod wrażeniem formy i życzymy wszystkiego najlepszego!

Zobacz: 60-letnia Madonna fałszowała jak Mandaryna, ale i tak rozwaliła całą Eurowizję! Izrael oniemiał na jej widok! [WIDEO]


Madonna - MTV VMA 2018

Madonna - MTV VMA 2018

Madonna kończy 60 lat

Madonna kończy 60 lat

Madonna kończy 60 lat

Madonna kończy 60 lat

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×