Szukaj

Syn Angeliny i Brada nie wytrzymał. Ostentacyjnie stanął po stronie jednego z rodziców! Kto triumfuje?

Brad Pitt i Angelina Jolie dzieci

Maddox Jolie-Pitt wybrał Brada czy Angelinę?

Walka o dzieci rozpoczęła się na dobre. Rozwód Brada Pitta i Angeliny Jolie miał być cywilizowany, kulturalny i przepełniony szacunkiem do lat, które spędzili w swoim towarzystwie. Tymczasem wszystko wskazuje na to, że zamieni się w regularną wojnę podjazdową. Wszystko za sprawą pochopnych decyzji Angieliny i Brada, który nie zamierza odpuścić swojej byłej ukochanej. Jolie może jednak liczyć na silnego sprzymierzeńca. Chodzi oczywiście o jej syna, Maddoxa Jolie-Pitta.

Angelina Jolie popełniła fatalny błąd, a Brad Pitt to od razu wykorzystał. Chodzi o dzieci!

Jak donoszą zagraniczne media, sąd, który wcześniej zakazał aktorce wywożenia dzieci poza teren USA, postanowił ukarać krnąbrną gwiazdę za utrudnianie Pittowi kontaktu z pociechami – do tej pory Angelina sprawowała niepodzielną władzę nad ich losem, teraz nie ma już wyboru i musi podzielić się prawami z Bradem.

Aktor, który niedługo zacznie zdjęcia do filmu Quentina TarantinoOnce Upon a Time in Hollywood, przed zawodowymi obowiązkami będzie mógł spędzić trochę czasu z dziećmi. Najnowszy raport w sprawie ujawnił wakacyjny harmonogram spotkań, który wcześniej był bardzo krzywdzący w stosunku do Brada. Teraz aktor dostał pozwolenie na spędzenie 10 dni w Londynie z Zaharą, Paxem, Vivienne, Shiloh i Knoxem w połowie czerwca.

Będzie mógł spędzić cztery godziny dziennie z jednym z nich lub z parą. Pod koniec czerwca dostanie już 10 godzin dziennie, a w połowie lipca będzie mógł zabrać do siebie dzieciaki na pełne cztery dni. Gdy lipiec dobiegnie końca, aktor zabierze dzieci do Los Angeles na cały tydzień. Nie dotyczy to jednak wszystkich jego pociech, bowiem Maddox sam będzie mógł decydować o tym, czy ma ochotę na spotkanie z ojcem.

Pozostała piątka będzie musiała trzymać się harmonogramu, ale 16-letni ulubieniec Angeliny wcale nie ma takiego obowiązku. Sąd orzekł bowiem, że Maddox jest wystarczająco dorosły, by samodzielnie decydować o tego typu sprawach.

Nie jest tajemnicą, że to głośny konflikt Brada z synem na pokładzie samolotu zapoczątkował ten rodzinny dramat, więc nie ma wątpliwości, że przynajmniej jedno z dzieci Angeliny pozostanie na całe wakacje w Londynie.

Ciekawe tylko, co na to Brad…

„Tak, jestem w ciąży z Bradem!”. Jennifer Aniston urodzi dziecko byłemu mężowi? Sensacyjne doniesienia tabloidu!

Fani przyłapali Angelinę Jolie na sekretnym urodzinowym wypadzie! Zrobili jej lepsze zdjęcia niż zawodowi paparazzi!

Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta powoli staje się chłopcem! Fryzurę ma już odpowiednio męską!

Angelina Jolie dostała kosza! Jej kochanek miliarder znalazł sobie jej młodszego klona! Przyszli razem na MET Galę 2018


Po czyjej stronie jesteś w sprawie rozwodowej Angeliny Jolie i Brada Pitta?

×