Szukaj

Maddox Jolie-Pitt chłodno o relacji z Bradem Pittem. Swoim komentarzem złamie serce ojcu

Syn Angeliny Jolie, Maddox, przerywa milczenie na temat jego niestabilnych relacji z ojcem, Bradem Pittem. Zobaczcie, co donosi tabloid.
Brad Pitt i Maddox Jolie-Pitt

Brad Pitt i Maddox Jolie-Pitt

Maddox Jolie-Pitt, jest najstarszym adoptowanym dzieckiem pary aktorskiej Angelina JolieBrad Pitt. Obecnie cała rodzina przeżywa trudne chwile w związku z rozstaniem pary. W jednym z tabloidów nastolatek przedstawił drobiazgowe informacje na temat jego napiętej relacji z ojcem.

Zobacz: Tak wyglądały 50 urodziny Jennifer Lopez! O tej imprezie będą mówić latami! Już sama kreacja gwiazdy podnosi ciśnienie!

Maddox Jolie-Pitt – relacje z ojcem

18-letni uczeń krótko wspomniał ojcu, gdy zapytano go o aktora, podczas rzadkiego wywiadu dla In Touch, którego udzielił poza swoją uczelnią, Yonsei University w Incheon w Korei Południowej.    .

Podobno Maddox i Brad oddalili się całkowicie od siebie od czasu incydentu w 2016 roku, w którym ojciec i syn rzekomo mieli poważną kłótnię na pokładzie prywatnego samolotu. Zapytany, czy jego relacja z Pittem się skończyła, student biochemii wzruszył ramionami i powiedział reporterowi:

Co ma być, to będzie.

Wygląda na to, że relacje te nie są najlepsze i nic nie zapowiada poprawy.

Zobacz: Angelina Jolie przeżywa drugą młodość: „Odkrywam siebie na nowo”. Gwiazda udzieliła bardzo osobistego wywiadu

Jak Maddox odnajduje się w Korei?

Maddox nie wydawał się jednak zdenerwowany tym pytaniem. Chętniej jednak opowiadał o życiu w Korei. Powiedział, że dobrze dostosowuje się do szkoły i ciężko pracuje nad swoim koreańskim. Zapytany, czy poznał już jakieś kluby K-pop, szybko zaprzeczył, ujawniając, że jest fanem punka, jak The Clash i The Business.

Maddox jest w Korei Południowej od końca sierpnia, kiedy to odwiozła go tam jego mama, Angelina Jolie. W tym czasie została sfotografowana, kiedy rozmawiała z grupą uczniów, podobno powiedziła:

Yonsei wydaje się świetną szkołą.

Jak każda matka martwiła się, że dziecko opuszcza gniazdo i powiedziała, że stara się trzymać fason i nie płakać. Widac jednak, że jest bardzo dumna z syna.

Najwyraźniej Brad nie miał żadnego kontaktu ze swoim najstarszym dzieckiem, a według Us Weekly, o planach Maddoxa jeśli chodzi o wybór uczelni, dowiedział się dopiero, gdy tego lata informacje dotarły do ​​mediów.

Co się wydarzyło pomiędzy Maddoxem a Bradem?

Relacja Maddoxa i Brada prawie nie istnieje od incydentu w prywatnym samolocie w 2016 roku. W tym czasie informowano, że Pitt zaatakował i uderzył syna. Aktor gwałtownie zaprzeczył tym doniesieniom. Z tym, że od tamtego czasu Maddox zerwał więzi z przybranym ojcem.

Maddox tak naprawdę nie uważa się za syna Brada – ujawnia źródło.

Miejmy nadzieje, że nadejdzie moment, że ojciec i syn znowu odnowią kontakty. Na dzień dzisiejszy Maddox jest bardziej związany ze soja przybrana matka, Angelina Jolie.

Oprócz Maddoxa, Pitt i Jolie dzielą opiekę nad Pax, 15, Zahara, 14, Shiloh, 13, Vivienne, 11 i Knox, 11.

Zobacz: Top Model 8: Wyciekły nazwiska finalistów! To oni zamieszkają w Domu Modelek!


Brad PItt Maddox Jolie Pitt Shiloh Jolie Pitt Pax Jolie Pitt

Brad PItt Maddox Jolie Pitt Shiloh Jolie Pitt Pax Jolie Pitt

Brad Pitt z Paxem, Maddoxem i Shiloh

December 15, 2014 Hollywood, CA. Brad PItt, Maddox Jolie-Pitt, Shiloh Jolie-Pitt and Pax Jolie-Pitt "Unbroken" Los Angeles Premiere at the Dolby Theatre © Chase Rollins / AFF-USA.COM

Osiemnastka Maddoxa Jolie-Pitta, syna Angeliny i Brada

Osiemnastka Maddoxa Jolie-Pitta, syna Angeliny i Brada

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×