Maciej Zień pokazał swoją kolekcję Paulinie Drażbie przez Skype’a. Pierwszy taki pokaz mody [WIDEO]

Maciej Zień – prezentacja kolekcji

Maciej Zień – prezentacja kolekcji

W dobie koronawirusa cały show-biznes przeniósł się do internetu. Maciej Zień w rozmowie z Pauliną Drażbą dla Red Carpet pokazał swoją nową kolekcję, której prezentacja miała odbyć się 26 marca w Pałacu Kultury i Nauki.

Paulina Drażba jest prezenterką telewizyjną i dziennikarką z ogromnym doświadczeniem. Niedawno opuściła szeregi stacji Polsat Cafe, by objąć stanowisko dyrektora kontentu w telewizji Red Carpet. Dziennikarka chętnie pojawia się przed kamerą, bo to właśnie w roli reporterki czuje się najlepiej.

Paulina Drażba i jej kryzysowy czerwony dywan

Ze względu na pandemię koronowirusa zostały odwołane wszystkie imprezy z udziałem gwiazd. 26 marca w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie miał odbyć się pokaz wiosennej kolekcji Macieja Zienia. Dzisiaj wiemy już, że projekt nie dojdzie do skutku w zaplanowanym terminie. Paulina Drażba znalazła jednak sposób, by mimo nałożonych przez rząd zakazów, w dalszym ciągu móc relacjonować najważniejsze wydarzenia ze świata show-biznesu. Z pomocą przyszła jej technologia.

Drażba, wychodząc naprzeciw obecnej sytuacji w Polsce, tworzy cykl Kryzysowy Czerwony Dywan. Program nagrywa w domowym zaciszu. Z gwiazdami łączy się za pomocą komunikatora Skype, a gotowy materiał wysyła do redakcji.

Paulina Drażba i Maciej Zień - kadr z programu Kryzysowy Czerwony Dywan

Paulina Drażba i Maciej Zień – kadr z programu Kryzysowy Czerwony Dywan

Pokaz Macieja Zienia w Red Carpet

Maciej Zień w rozmowie z Pauliną Drażbą zdradził, że swoje atelier ma w domu, dzięki czemu bez przeszkód może pracować nad nową kolekcją. Pierwsze efekty swojej pracy zaprezentował przed kamerą.

Projektant w rozmowie online uchylił rąbka tajemnicy i opowiedział o tym, co – miejmy nadzieję – już wkrótce będziemy mogli zobaczyć podczas pokazu na żywo. Inspiracją dla jego nowej kolekcji stały się silne kobiety. W tym sezonie Zień postawił na kwiatowe printy – głównie fiołki i bratki.

Kolekcja jest inspirowana kwiatami: fiołkami i bratkami. Bratki i fiołki wystepują w postaci printu na tkaninie, albo też aplikacji. Kolory to czerń, fiolety i fiolet łączony z żółcią – mówi w materiale Maciej Zień.

Zobacz całą rozmowę Pauliny Drażby z Maciejem Zieniem:


Maciej Zień - kadr z programu Kryzysowy Czerwony Dywan

Maciej Zień - kadr z programu Kryzysowy Czerwony Dywan

Maciej Zień – nowa kolekcja w Red Carpet

Maciej Zień – nowa kolekcja w Red Carpet

Paulina Drażba i Maciej Zień - kadr z programu Kryzysowy Czerwony Dywan

Paulina Drażba i Maciej Zień - kadr z programu Kryzysowy Czerwony Dywan

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×