Zakochany Maciej Zień opublikował namiętne zdjęcia z nowym partnerem! Jest romantycznie, jak w finałowej scenie „Pretty Woman”!

Maciej Zień chłopak

Maciej Zień chłopak

Maciej Zień pokazał swojego ukochanego! Z okazji jego urodzin, złożył mu życzenia, publikując romantyczne zdjęcie z wakacji! Zobaczcie, jak wygląda Mateusz Opaciński! 

Maciej Zień, to jeden z najpopularniejszych i najbardziej docenianych projektantów w Polsce. Jego kreacje noszą największe sławy naszego kraju. Zaliczają się do nich m.in.: Marina, Małgorzata Kożuchowska, Małgorzata Rozenek, Danuta Stenka czy Kasia Warnke. Nic więc dziwnego, że jest o nim głośno. Choć obecnie i tak mniej niż kiedyś.

Kilka lat temu doszło do niespodziewanej sytuacji w życiu mężczyzny. Najpierw został oskarżony o kradzież pieniędzy w swojej firmie, doprowadzając do jej upadku, a następnie rozstał się ze swoim mężem Latynosem. Kulisy jego rozwodu z Brazylijczykiem były szeroko komentowane w mediach, a złośliwi twierdzili, że po takich porażkach projektant prędko się nie pozbiera. On jednak pokazał, że pasja jest najważniejsza i w wielkim stylu wrócił do branży. Wydał nawet książkę, w której rozliczył się z przeszłością, w tym ze swoim byłym partnerem:

Gdzieś w środku bardzo pragnąłem zmienić swoje życie. Na fali takiego poczucia, że musi być inaczej, związałem się z kimś. Kiedy teraz o tym myślę, tym bardziej patrząc, jak ta historia się skończyła, postawiłbym tezę, że jest taki typ ludzi, którzy czują – każdy z nas ich spotkał – czują słabość innych i potrafią ją wykorzystać. Budują siebie na czyjejś słabości. Czasami dotyczy to finansów, czasami stanu psychicznego, natomiast oni pojawiają się u boku kogoś, kto jest słabszy, czy też ma słabszy moment, i grając rolę wybawiciela, terapeuty – tego, kogo akurat najbardziej nam potrzeba – realizują swoje zamierzenia. Człowiek w kryzysie staje się po prostu łatwą ofiarą. Nie uchronimy się przed popełnianiem głupot. Ale możemy z nich wyciągać wnioski. Ja wyciągnąłem. I dzisiaj bardzo mocno wierzę, że pewnych błędów nie popełnię już nigdy. Widzę, co robi czas. Jak leczy rany i zmienia rzeczywistość – napisał.

W 2016 roku zorganizował pokaz mody, na którym nie zabrakło jego przyjaciółek z show-biznesu. Pokaz odbił się szerokim echem nie tylko za sprawą małej powierzchni, w której nie mieścili się goście, ale przede wszystkim dlatego, że po wybiegu przeszła naga Katarzyna Warnke. Było to wyjątkowe show, które przez wielu wspominane jest do dzisiaj. Od tamtego czasu Maciej systematycznie organizuje swoje imprezy, podczas których możemy podziwiać jego nowe kolekcje. Ostatni pokaz mody zorganizował na przykład w pięknych okolicznościach przyrody, w pałacyku na wodzie w Łazienkach Królewskich. Już wtedy dało się zauważyć, że może liczyć na wsparcie pewnego mężczyzny. Niejaki Mateusz Opaciński pomagał mu na każdym kroku. Kilka dni później wyszło na jaw, że są parą.

Maciej potwierdził swój nowy związek chociażby dzisiaj, składając ukochanemu życzenia z okazji urodzin. Zień opublikował na Instagramie romantyczne zdjęcie, na którym całuje swojego ukochanego:

Wszystkiego najlepszego – podpisał post.

Zdjęcie natychmiast skomentowało wielu internatów i znajomych artysty, w tym Maja Ostaszewska:

Wszystkiego, co dobre i piękne dla Ciebie Mateuszu.

Trzeba przyznać, że panowie bardzo do siebie pasują. Bije od nich pozytywna energia i widać, że się kochają. Miejmy nadzieję, że coraz więcej homoseksualnych gwiazd zacznie przyznawać się do swojej orientacji, tak samo, jak zrobił to Maciej.

Przyłączamy się do życzeń! Dużo zdrowia Mateuszu!

View this post on Instagram

Happy Birthday my one and only @opamatthew

A post shared by Maciej Zień (@maciej.zien) on

Zobacz: Michał Piróg pokazał swoje nagie igraszki z kochankiem w łóżku! Gwiazdor, jak lew walczy o prawa społeczności LGBT!

Zobacz: Gwiazdor “M jak miłość” zrobił coming out. Nigdy nie był bardziej szczęśliwy niż teraz

Zobacz: Zwycięzca Eurowizji 2019 zrobił coming out! Duncan Laurence otwarcie o swojej orientacji seksualnej [WIDEO]


Maciej Zień pokazał chłopaka

Maciej Zień pokazał chłopaka

Maciej Zień pokazał chłopaka

Maciej Zień pokazał chłopaka

Maciej Zień pokazał chłopaka

Maciej Zień pokazał chłopaka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×