To może być stracie roku! Maciej Zień publicznie pierze brudy z byłym mężem! Padły mocne oskarżenia

Maciej Zień Antonio geje rozwód

Maciej Zień Antonio geje rozwód

Maciej Zień o rozstaniu z mężem

Projektant Maciej Zień wyznał, że jest gejem na początku 2014 roku. Zień zdecydował się na coming out wrzucając na Instagrama zdjęcia z ówczesnym chłopakiem, za co zebrał gratulacje i wyrazy wsparcia od tysięcy fanów. Podobnie zareagowali, kiedy Maciej oznajmił, że wraz z Antonim planują ślub. Uroczystość odbyła się 5 maja w Brazylii, gdzie od kilku lat prawo dopuszcza zawieranie małżeństw jednopłciowych. Szczęśliwy projektant chwalił się wspólnymi zdjęciami z mężem zapewniając, że bardzo go kocha.

Mniej więcej w tym samym czasie projektant został oskarżony o działanie na szkodę spółki i postanowił wyjechać od Brazylii. Wydawało się, że jest tam szczęśliwy i układa sobie życie z dala od Polski, ale w lipcu okazało się, że między małżonkami nie jest najlepiej, a Antonio zaczął wrzucać do mediów społecznościowych posty, w których przyznawał, że rozstał się z Maćkiem i „został przez projektanta porzucony w obcym kraju”.

Zień niedawno wydał książkę autobiograficzną „WięZień sukcesu” w której szczerze rozlicza się z przeszłością i pierwszy raz komentuje swojego byłego męża:

Gdzieś w środku bardzo pragnąłem zmienić swoje życie. Na fali takiego poczucia, że musi być inaczej, związałem się z kimś. Kiedy teraz o tym myślę, tym bardziej patrząc, jak ta historia się skończyła, postawiłbym tezę, że jest taki typ ludzi, którzy czują – każdy z nas ich spotkał – czują słabość innych i potrafią ją wykorzystać. Budują siebie na czyjejś słabości. Czasami dotyczy to finansów, czasami stanu psychicznego, natomiast oni pojawiają się u boku kogoś, kto jest słabszy, czy też ma słabszy moment, i grając rolę wybawiciela, terapeuty – tego, kogo akurat najbardziej nam potrzeba – realizują swoje zamierzenia. Człowiek w kryzysie staje się po prostu łatwą ofiarą.

Mimo żalu, projektant twierdzi, że całe to doświadczenie było dla niego lekcją życia i nauczką na przyszłość:

Ale wszystko jest po coś. Także moje krótkie i dramatycznie zakończone małżeństwo. Nie uchronimy się przed popełnianiem głupot. Ale możemy z nich wyciągać wnioski. Ja wyciągnąłem. I dzisiaj bardzo mocno wierzę, że pewnych błędów nie popełnię już nigdy. Widzę, co robi czas. Jak leczy rany i zmienia rzeczywistość.

Naszym zdaniem to właściwe podejście – przeszłość trzeba rozliczyć i iść dalej z nową nadzieją.

https://jastrzabpost.pl/newsy/maciej-zien-i-antonio-rozstali-sie-przyczyny-gejowskiego-rozwodu_546701.html

Maciej Zień wyraźnie przytył! A przecież był taki szczuplutki…

W małżeństwie Macieja Zienia zmiany


Maciej Zień z mężem Antonio. Gejowski ślub odbył się w Brazylii

Maciej Zień z mężem Antonio. Gejowski ślub odbył się w Brazylii

Sławni geje - Maciej Zień z mężem, Antonio

Sławni geje - Maciej Zień z mężem, Antonio

Antonio Zień - mąż Macieja Zienia

Antonio Zień - mąż Macieja Zienia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×