Szukaj

Maciej Zakościelny pokazał syna! 3-letni Borys ma już modną fryzurę

Maciej Zakościelny pochwalił się na Instagramie uroczym zdjęciem z synkiem. Panowie razem spędzają czas na zagranicznych wakacjach. Zobaczcie, jak słodka jest ta fotografia.

Maciej Zakościelny z synem

Maciej Zakościelny od lat zalicza się do czołówki najprzystojniejszych polskich amantów filmowych. Gwiazdor przypomniał swoim fanom o sobie wcielając się ostatnio w rolę lekarza w popularnym serialu TVN – Diagnoza. Prywatnie serce przystojnego Maćka jest zajęte od pięciu lat przez atrakcyjną modelkę Paulinę Wykę, z którą Zakościelny ma dwóch synów – 3-letniego Borysa i drugiego chłopca, urodzonego w 2018 roku. Maciej jest wspaniałym ojcem, z czego jest niezwykle dumny.

Zobacz: 59-letnia Majka Jeżowska kusi młodych Chorwatów swoim apetycznym biustem! Gwiazda zafundowała sobie luksusowe wakacje!

Maciej Zakościelny z synem na wakacjach w Grecji

Aktor bardzo często chwali się swoimi pociechami na Instagramie, jednak nigdy na zdjęciach nie widać twarzy chłopców. Ostatnio opublikował fotografię z wakacji. W tle port, a na pierwszym planie ojciec i syn. Tym razem oblicze dziecka ukrywa chroniąca od słońca czapeczka.

Małe dzieci nieco determinują i zawężają destynacje, sposób w jaki chciałoby się spędzić wakacje. Na te gdzie nic nie planujesz tylko „lecisz” musimy jeszcze trochę poczekać. Dlatego tym razem skusiliśmy się na opcje „ale inclusive” 😉 I choć nie spotkaliśmy żadnego bohatera „Pamiętników z wakacji” również było bardzo interesująco. POZDRAWIAMY – napisał aktor.

Zobacz: Joanna Liszowska spędza wakacje na luksusowym jachcie. Pozuje w bikini i bez makijażu: „Nie musisz być doskonała, by być szczęśliwą”

Maciej Zakościelny z synem – komentarze internautów

Nie wszyscy obserwujący zgodzili się ze zdaniem Zakościelnego, że z małymi dziećmi nie da się wybrać wszystkich kierunków i pojechać na wakacje spontanicznie, większość jednak zachwyciła się fotografią ojca z synem.

  • Dzieci nie zawężają destynacji tylko rodzice są wygodni i nie przyzwyczajeni do spędzania z dziećmi 24 godzin na dobę.
  • Granice rodzice sami stawiają sobie w głowach. Często spotykamy się ze stwierdzeniem „dzieci są jeszcze za małe”. Ale nigdy nie usłyszeliśmy odpowiedzi, kiedy będą „wystarczająco duże”. Świat jest otwarty, ale nie trzeba od razu biegunów zdobywać i po wulkanach się wspinać. Każdą podróż da się uszyć samemu.
  • Wspaniałego wypoczynku, dużo słońca.
  • Haha cudne! Mam nadzieje, że trochę odpoczęliście.
  • My też w tym roku spędzaliśmy wakacje na Krecie, uważam że z małym dzieckiem to świetna destynacja, miłego wypoczynku – mnożą się komentarze internautów.

To, że Maciej Zakościelny jest wspaniałym tatą powszechnie wiadomo, więc nieważne, gdzie spędza wakacje. Najważniejsze, że razem z rodziną. Fotografia mówi sama za siebie. Urlop zdecydowanie się udał, a więzi zostały pogłębione, bo podczas podróży, człowiek uczy się najwięcej.

Zobacz: Greckie wakacje Natalii Siwiec i Mariusza Raduszewskiego! Bajeczne zdjęcia zachwyciły internautów


Maciej Zakościelny z synem

Maciej Zakościelny z synem

Maciej Zakościelny z synkiem na wakacjach

Maciej Zakościelny z synkiem na wakacjach

Maciej Zakościelny z synkiem

Maciej Zakościelny z synkiem

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×