Szukaj

Maciej Zakościelny pokazał zdjęcia z synkiem. Jak on wyrósł! Będzie z niego niezły pływak

Maciej Zakościelny

Maciej Zakościelny

Alex – młodszy syn Pauliny Wyki i Macieja Zakościelnego ma dopiero 2 lata, ale już chodzi z tatą na basen. Dumny ojciec pochwalił się fotką na Instagramie.

Maciej Zakościelny i Paulina Wyka są parą od 2014 roku.  Mają dwóch synów. Niezbyt często opowiadają o swoim prywatnym życiu i pokazują zdjęcia dzieci, ale tym razem zrobili wyjątek. Pewnie Maciej jest szczególnie dumny z syna pływaka.

Maciej Zakościelny i Paulina Wyka: Ile mają dzieci?

Ich pierwszy syn – Borys, na świat przyszedł w 2016 roku. Drugi – Alex urodził się w maju 2018 roku. Do roli ojca Maciej podszedł bardzo poważnie. Już po narodzinach Borysa wziął sobie kilka miesięcy wolnego, żeby być z żoną i synkiem. Pewnie chciał się odwdzięczyć swojej żonie, która dla rodziny zrezygnowała z międzynarodowej kariery w modelingu.

Miała jako modelka wspaniałe życie zawodowe w pełnym rozkwicie: Mediolan, Paryż, Nowy Jork itd…Realizowała kampanie dla wielkich międzynarodowych marek. (…) Zrezygnowała z tego na jakiś czas, bo tak bardzo chciała mieć rodzinę. Wiec jak ją poznałem, byłem w szoku. Pomyślałem wtedy: Co to za człowiek! Co to za kobieta! – chwali Paulinę Maciej w wywiadzie dla bloga BabyByAnn.

Aktor i modelka są nie tylko fantastyczną i zgraną parą małżonków, ale także wspaniałymi i świadomymi rodzicami.

Najtrudniejsze dla mnie było – i chyba ciągle jest – to poświęcenie, bez którego nie stworzysz głębokiej relacji z dzieckiem. To wymaga dużej ilości czasu i energii, którą mógłbym wykorzystać tak jak dawniej, czyli dla siebie, w mojej pracy. I oczywiście codziennie tłumaczę sobie, że za chwilę będą starsi i już nie będą potrzebowali aż tak dużo naszej opieki, ale czy ja tego naprawdę chcę? Przecież tak bardzo lubię ten czas i ich takich małych, takich teraz. Więc jestem z nimi i dla nich tak dużo, jak mogę, bo nie chcę przegapić ważnych momentów, a ten czas tak szybko leci – wyznaje aktor.

Maciej Zakościelny z synkiem na basenie

Ostatnio Maciej wybrał się z młodszym synkiem, Alexem, na basen. W ich relacji widać głęboką wieź, miłość i oddanie. Nic więc dziwnego, że aktor chciał się pochwalić fotkami.

Strasznie wielką wannę tu mają… – podpisał żartobliwie zdjęcie w basenie z synem.

View this post on Instagram

Strasznie wielką wannę tu mają.. ????

A post shared by M A Z A K ???? (@maciej_zakoscielny) on

Fani są rozczuleni widokiem, jaki zafundował im aktor:

  • Dzięki za te pełne miłości fotki.
  • Supertata. Ile miejsca na pluskanie!
  • Co za słodziak! – piszą internauci.

Ciężko nie zgodzić się z tymi opiniami.


Maciej Zakościelny z synem Alexem

Maciej Zakościelny z synem Alexem

Maciej Zakościelny z synem Alexem

Maciej Zakościelny z synem Alexem

Maciej Zakościelny z synem

Maciej Zakościelny z synem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×