Zakościelny spędził romantyczny weekend z ukochaną. W domu czekała na nich słodka niespodzianka. Wszystko pokazała Paulina

Maciej Zakościelny i Paulina Wyka

Maciej Zakościelny i Paulina Wyka

Maciej Zakościelny pochwalił się romantycznym weekendem z ukochaną. Jednak to nie wszystko. Po powrocie do domu znaleźli uroczą niespodziankę. Wszystko pokazali w sieci.

Maciej Zakościelny od lat jest w czołówce najprzystojniejszych polskich aktorów. Gwiazdor przypomniał swoim fanom o sobie, wcielając się ostatnio w rolę lekarza w popularnym serialu TVN – Diagnoza. Prywatnie jego serce jest już od sześciu lat zajęte.

Maciej Zakościelny i Paulina Wyka poznali się w 2014 roku. Choć nie są w oficjalnym związku małżeńskim, to można domyślać się, że są bardzo dobraną parą. Ich pierwszy syn – Borys, na świat przyszedł w 2016 roku. Drugie dziecko, Alex, urodziło się w maju 2018 roku. Do roli ojca aktor podszedł bardzo poważnie. Już po narodzinach synka wziął sobie kilka miesięcy wolnego, żeby być z rodziną.

Maciej Zakościelny spędził romantyczny weekend z ukochaną

Maciej Zakościelny jest bardzo zakochany w swojej drugiej połówce. Nic dziwnego, gdyż jest piękną kobietą i to dla niego zrezygnowała z kariery w modelingu. Aktor jest świetnym ojcem, ale również idealnym partnerem. Nie raz dawał publiczny wyraz swojego podziwu dla Pauliny. Przy okazji jej urodzin pochwalił się nią w sieci i zamieścił zmysłowe jej zdjęcie. Niemalże wszyscy fani oniemieli z zachwytu. Pod postem pojawiło się wtedy mnóstwo komplementów.

Aktualnie Zakościelny zabrał rodzinę na wypoczynek na Mazury. Relacją z tego miejsca pochwalił się w sieci. Weekendowy wypad był zapewne bardzo udany, gdyż skończył się nie jak to w zwyczaju w niedzielę, ale aż w poniedziałek.

Coś Wam zdradzę; łikend najlepiej kończyć w poniedziałek – napisał.

Na umieszczonym zdjęciu rodzina korzysta ze świetnej pogody, pływając po mazurskich jeziorach. Widać, że wszyscy są w bardzo dobrych humorach. Jednak to nie koniec, gdyż po powrocie do domu czekała na nich pyszna niespodzianka. Wszystko pokazała Paulina na swoim story. Cała rodzina miała przyjemność zajadania się budyniem z jagodami, które udało im się zebrać podczas wycieczki.

Powroty do domu z Mazur oznaczają jedno, dużo jagód. A ten budyń smakuje nieziemsko – napisała.

niespodzianka dla Macieja Zakościelnego

Niespodzianka dla Macieja Zakościelnego

Życzymy smacznego i oczywiście zazdrościmy tak smakowitej przekąski.


Maciej Zakościelny z ukochaną

Maciej Zakościelny z ukochaną

Maciej Zakościelny z ukochaną

Maciej Zakościelny z ukochaną

Ukochana Macieja Zakościelnego

Ukochana Macieja Zakościelnego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×