Szukaj

Maciej Zakościelny ma starszego brata. Przystojny Filip mógłby odebrać aktorowi niemało fanek. Ale ciacho!

Maciej Zakościelny ma starszego brata. Czym zajmuje się i jak wygląda Filip Zakościelny?

Maciej Zakościelny od lat jest uważany za jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów. Gwiazdor przypomniał swoim fanom o sobie, wcielając się ostatnio w rolę lekarza w popularnym serialu TVN – Diagnoza. Niedawno miała premierę nowa produkcja z jego udziałem Rysa. Prywatnie jego serce jest już od niemal siedmiu lat zajęte, nad czym ubolewają liczne fanki.

Wybranką Macieja jest piękna Paulina Wyka przy okazji jej urodzin pochwalił się nią w sieci i zamieścił zmysłowe zdjęcia, z którą poznali się w 2014 roku. Nie są w związku formalnym, ale są bardzo dobraną parą. Ich pierwszy syn – Borys, na przyszedł na świat w 2016 roku, a drugi, Alex, w maju 2018 roku. W roli ojca Zakościelny radzi sobie świetnie, a jego rodzina jest dla niego priorytetem. Często na jego Instagramie pojawiają się familijne kadry.

Zobacz także: Zakościelny spędził romantyczny weekend z ukochaną. W domu czekała na nich słodka niespodzianka. Wszystko pokazała Paulina

Mało kto wiedział jednak, że naczelny przystojniak polskiego kina ma starszego brata. Jak wygląda i czym zajmuje się Filip Zakościelny?

Kim jest Filip Zakościelny, brat Macieja?

Zdjęciem brata Macieja Zakościelnego podzieliła się w sieci Paulina Wyka. Do tego zdradziła, że przystojny brat jej partnera jest ciągle wolny.

Filip Zakościelny ma 42 lata, czyli jest niewiele starszy od Macieja, który 7 maja skończy 41 lat. Nie związał się z show-biznesem, chociaż ma wszelkie predyspozycje, żeby zrobić karierę i podebrać bratu niemałą liczbę fanek.

Mężczyzna skończył studia ekonomiczne i od lat rozwija karierę w różnych bankach. Aktualnie pracuje w jednej z placówek jako product manager. Nie jest aktywnym użytkownikiem Instagrama, ale kilka jego publikacji pozwala wyciągnąć wnioski, że uwielbia podróżować, chodzić na koncerty oraz spędzać czas z przyjaciółmi.

Kto by się spodziewał, że brat Macieja Zakościelnego to taki przystojniak i do tego singiel. Zajrzyjcie do galerii. Podobni do siebie?


Brat Macieja Zakościelnego - Filip Zakościelny

Brat Macieja Zakościelnego - Filip Zakościelny

Brat Macieja Zakościelnego - Filip Zakościelny

Brat Macieja Zakościelnego - Filip Zakościelny

Brat Macieja Zakościelnego - Filip Zakościelny

Brat Macieja Zakościelnego - Filip Zakościelny

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×