Maciej Stuhr złożył córce nietrafione życzenia urodzinowe. Nawet w takim dniu nie potrafił się powstrzymać

Maciej Stuhr córka

Maciej Stuhr córka

Maciej Stuhr złożył córce nietypowe życzenia urodzinowe

O tym, że Maciej Stuhr jest mocno zaangażowany w życie polityczne kraju wszyscy doskonale wiemy. Aktor, który skradł serca fanek w Listach do M. oraz serialu Belfer nie przepuści okazji by skomentować obecny rząd lub włączyć kwestie polityczne do rozmowy. Tym razem posunął się chyba odrobinę za daleko.

Jego córka, Matylda, skończyła niedawno 18 lat. Rozkochany w córce aktor postanowił z tej okazji złożyć jej życzenia na łamach Zwierciadła, ale w swoim felietonie chyba nieco „zbłądził”. Pisał bowiem głównie o… polityce:

18 lat! Co za wiek! Gdy ja miałem tyle lat, był rok 1993. Z Polski wyjechał ostatni żołnierz rosyjski. Nie znałem Internetu ani telefonu komórkowego. cieszyłem się, że mogę w końcu głosować, bo w tamtych czasach byliśmy młodzieżą bardzo rozpolitykowaną. Cieszyliśmy się nową demokracją i strasznie nas wkurzało, że suweren dobrowolnie w tym właśnie roku oddał władzę byłym komunistom.

W jego urodzinowym monologu nie zabrakło również wspomnień o braciach Lechu Kaczyńskim i Jarosławie Kaczyńskim, prezydencie, Andrzeju Dudzie. Przy okazji oberwał również ksiądz Rydzyk:

Bracia Kaczyńscy byli wtedy kompletnie nieistotnymi, wiecznie awanturującymi się politykami, na których nikt nie zwracał uwagi, a Ojciec Dyrektor – obiektem kpinek z powodu swoich antysemickich wyskoków. Andrzej Duda, który dopiero co skończył moje liceum, pilnie i wnikliwie studiował prawo.

Swoje „życzenia” zakończył rozważaniami nad politycznymi wyborami córki:

Na jakiej podstawie wybierzesz, na kogo zagłosować? Bardzo mnie to ciekawi. A może będziesz w większości, która nasze wybory po prostu olewa? To byłoby najgorsze. (…) Nie oddawaj steru nikomu! Nie warto! Nie wolno!

Myślicie, że Matylda po 18 latach przywykła już do tego, że w ich domu polityka jest bardzo hołubionym tematem? Jedno jest pewne – wyrosła na piękną dziewczynę i na pewno pójdzie na wybory. 😉

Fanka zadała sobie wiele trudu by obrazić Macieja Stuhra. Nie uwierzycie co napisała w wysłanym do niego liście! „Ty gnoju…”

Przykre informacje. Maciej Stuhr oficjalnie rezygnuje z aktorstwa!

„Listy do M. 3” bez Macieja Stuhra! Dlaczego zabrakło głównego bohatera?


Maciej Stuhr i Katarzyna Błażejewska – Kryształowe Zwierciadła 2018

Maciej Stuhr i Katarzyna Błażejewska – Kryształowe Zwierciadła 2018

Maciej Stuhr - nominacje do Orłów 2018

Maciej Stuhr - nominacje do Orłów 2018

Patrycja Markowska i Maciej Stuhr na wspólnych wakacjach

Patrycja Markowska i Maciej Stuhr na wspólnych wakacjach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×