Maciej Stuhr z rozciętym łukiem brwiowym. Drastyczne zdjęcie obiegło social media. Co się stało?

Maciej Stuhr

Maciej Stuhr

Maciej Stuhr pokazał na Instagramie drastyczne zdjęcie, na którym pozuje z rozciętym łukiem brwiowym. Internauci nie pozostawili tego bez reakcji. Sprawdźcie, co piszą w komentarzach.

Maciej Stuhr udowadnia, że życie zawodowe i prywatne mogą iść ze sobą w parze. W 2015 roku poślubił swoją obecną żonę Katarzynę Błażejewską-Stuhr, z którą ma syna Tadeusza. Chłopiec urodził się w 2016 roku.

Gdy małżonkowie zdecydowali się zalegalizować swoją relację, mieli już dzieci z poprzednich związków. Ona dwuletniego syna Stanisława, on nastoletnią już córkę Matyldę. Kasia w jednym wywiadzie ujawniła, co było najtrudniejsze w tej całej sytuacji:

Stasiek miał dwa lata, gdy zaczęliśmy być razem. Dla niego to była normalność, takie życie w dwóch domach. Dla Matyśki, która była wtedy nastolatką i przechodziła naturalny okres buntu, było to nieco trudniejsze. Mam wrażenie, że jakoś nam się to udało. Dla nas dorosłych było to łatwiejsze, bo wiedzieliśmy, że po prostu się kochamy – mówiła w Kulisach sławy.

Zobacz też: Stuhr z żoną na salonach. Kasia pokazała nową fryzurę. Ostre cięcie i odświeżony kolor zwiastują wiosnę

Maciej Stuhr z rozciętym łukiem brwiowym. Co się stało?

Stuhr nie tylko skupia się na rodzinie, ale także realizuje się zawodowo. Zadebiutował przed kamerami w 1988 rolą Piotrka w filmie Krzysztofa Kieślowskiego Dekalog X. W kolejnych latach jego kariera nabrała rozpędu. Zaczął gościć w kolejnych produkcjach, które przyniosły mu spore grono fanów.

By być z nimi w stałym kontakcie, Maciej prowadzi konto na Instagramie. Właśnie tam podzielił się dość drastycznym zdjęciem. Pozuje z rozciętym łukiem brwiowym, a także siniakami. W opisie wyjaśnił, że na szczęście nic mu się nie stało, a jego wygląd to jedynie charakteryzacja na potrzeby roli:

I taka to robota…

Internauci nie pozostawili wpisu bez reakcji. W komentarzach w żartobliwy sposób nawiązują do wyglądu aktora:

  • Tak to jest, kiedy spędza się na planie kilka bitych godzin.
  • Typowy poniedziałek w korpo.
  • Ten drugi chyba gorzej wygląda? Mam nadzieję.

Czekacie na premierę nowej produkcji, w której wystąpi Maciej Stuhr?


Maciej Stuhr

Maciej Stuhr

Maciej Stuhr – TeleKamery 2021

Maciej Stuhr – TeleKamery 2021

Maciej Stuhr w serialu Polizeiruf 110

Maciej Stuhr w serialu Polizeiruf 110

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×