Szukaj

Maciej Rybus został ojcem! Piłkarz opublikował zdjęcie z synkiem z porodówki. Znamy imię

Maciej Rybus został ojcem po raz drugi

Maciej Rybus został ojcem po raz drugi

Maciej Rybus został ojcem po raz drugi, o czym poinformował w social mediach. Pokazał pierwsze zdjęcie dziecka, a także zdradził jego imię. Internauci ruszyli z gratulacjami.

Maciej Rybus kilka lat temu poznał przepiękną Rosjankę, Lanę. Była to miłość od pierwszego wejrzenia. Na początku 2018 roku zakochani się zaręczyli, a zaledwie po dwóch miesiącach byli już małżeństwem. Pobrali się w Władykaukazie, położonym u stóp Kaukazu. Potem powtórzyli uroczystość, tym razem w Polsce, gdzie w otoczeniu bliskich i przyjaciół powiedzieli „tak” w łowickim kościele.

Lana i Maciej od wielu miesięcy mają okazję sprawdzać się nie tylko w roli małżonków. W 2018 roku Lana Rybus urodziła syna. Dumni rodzice tym faktem pochwalili się w social mediach, gdzie pojawiły się pierwsze zdjęcia maluszka.

Maciej Rybus został ojcem po raz drugi. Pokazał zdjęcie z synkiem

O tym, że rodzina Rybusów znów się powiększy, piłkarz poinformował w październiku. W rozmowie z Faktem zdradził, że Lana jest w ciąży. Zgodnie z przewidywanym terminem miała urodzić w lutym:

Niedawno świętowaliśmy w rodzinnym gronie drugie urodziny syna. A co do syna, to w lutym przyszłego roku Robert będzie miał świetne towarzystwo, czyli… brata.

Maciej Rybus został ojcem po raz drugi nieco wcześniej, niż zakładał. Chłopiec urodził się w poniedziałek, 11 stycznia, o czym sportowiec poinformował swoich fanów w środę. Udostępnił w sieci zdjęcie z porodówki, na którym trzyma wyczekiwanego synka. W opisie zdradził, że wraz z żoną nazwali go Adrian:

Adrianek dołączył do naszej rodziny. Mama i aniołek czują się dobrze.

Internauci w komentarzach pod postem ruszyli z gratulacjami:

  • Świetna wiadomość. Dużo zdrówka dla maluszka i dla was.
  • Maciej Rybus, ale super informacja. Gratuluję!
  • Urocze jest to zdjęcie. Wszystkiego dobrego dla Was.

Wiadomość o narodzinach drugiego dziecka ucieszyła nie tylko piłkarza, ale także jego mamę, Beatę Kalicką. W rozmowie z Super Expressem ujawniła, że duma ją wręcz rozpiera. Podkreśliła, że najważniejsze, że chłopiec jest zdrowy:

Jestem szczęśliwą babcią, duma mnie rozpiera. Kocham moje wnuki, tak samo mocno jak mój syn. Cieszę się, że Maciek ma drugiego syna. Najważniejsze, że chłopiec jest zdrowy. To jest priorytet, bo czasy mamy trudne. Maciek wraz z Laną planowali drugie dziecko i teraz Robert ma już brata. Ładny chłopak.

Rodzicom składamy serdeczne gratulacje!


Maciej Rybus został ojcem po raz drugi

Maciej Rybus został ojcem po raz drugi

Maciej Rybus rocznica ślubu

Maciej Rybus rocznica ślubu

Maciej Rybus – święta Bożego Narodzenia 2019

Maciej Rybus – święta Bożego Narodzenia 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×