Szukaj

Maciej i Lana Rybus wzięli ślub w Polsce. Pani młoda wybrała fenomenalną suknię!

Lana Rybus, Maciej Rybus - ślub w Polsce

Maciej Rybus i Lana Rybus w sobotę ponownie stanęli na ślubnym kobiercu. Uroczystość tym razem odbyła się w Polsce, a młodzi małżonkowie ten ważny dzień w życiu świętowali w otoczeniu rodziny i przyjaciół. 

Maciej Rybus niemal od pierwszej chwili, w której poznał śliczną Lanę, stracił dla niej głowę. Uczucie to było na tyle silne, że małżonkowie po zaledwie dwóch miesiącach od zaręczyn, w zeszłym roku w marcu postanowili wziąć ślub w Władykaukazie. W październiku zostali rodzicami i powitali na świecie synka.

Okazuje się, że małżonkowie postanowili kolejny raz zawrzeć związek małżeński. Dlaczego? Wszystko przez fakt, że na pierwszej uroczystości zabrakło bliskich rodziny piłkarza, która na czas nie zdążyła wyrobić wiz. Właśnie dlatego Maciej i Lana postanowili wziąć ślub także w Polsce.

Para sakramentalne „tak” , w obecności bliskich i przyjaciół, wypowiedziała w kościele świętego Leonarda w  Łowiczu. Następnie małżonkowie wraz z zaproszonymi gośćmi udali się na przyjęcie weselne, które miało miejsce w Hotelu Rozdroże w Nieborowie. To właśnie tam wspólnie świętowano ten radosny dzień.

Dodajmy, że pani młoda wybrała długą dopasowaną suknię, która pięknie podkreślała jej sylwetkę. Kreacja ślubna miała bowiem bardzo głęboki dekolt, odkryte ramiona, a także rozkloszowany dół, dzięki czemu wydawała się niezwykle lekka i nowoczesna. Lana zdecydowała się upiąć włosy w kok. Kropką nad i całej stylizacji był makijaż, w którym główną rolę odgrywało podkreślone oko.

W takim wydaniu wyglądała przepięknie!

Maciej Rybus poślubił Lanę w kościele św. Leonarda w Łowiczu ????⛪️????

Opublikowany przez lowicz24.eu Sobota, 1 czerwca 2019

Zobacz: Instagram żony Macieja Rybusa aż paruje od seksapilu. Teraz pokazała się w bikini dwa miesiące po porodzie 

Zobacz: Maciej Rybus został ojcem! Dumny piłkarz pokazał pierwsze zdjęcie syna i zdradził jego imię

Zobacz: Co za widok! Maciej Rybus pokazał piękne zdjęcia z ukochaną. Ciążowy brzuszek jest na pierwszym planie!


Maciej i Lana Rybus wzięli ślub w Polsce

Maciej i Lana Rybus wzięli ślub w Polsce

Lana Rybus - suknia ślubna

Lana Rybus - suknia ślubna

Maciej i Lana Rybus pokazali zdjęcia ze ślubu

Maciej i Lana Rybus pokazali zdjęcia ze ślubu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×