Szukaj

Gwiazdy polskiego futbolu świętują rocznice ślubów. Piątek i Rybus pokazali nowe zdjęcia z ceremonii

Piątek Rybus

Piątek Rybus

Piłkarze reprezentacji Polski – Maciej Rybus i Krzysztof Piątek, rok temu postanowili powiedzieć swoim narzeczonym sakramentalne "tak". Obie pary na ten szczególny dzień wybrali tę samą datę. Dziś świętują pierwsze rocznice swoich ślubów.

Krzysztof Piątek na ślubnym kobiercu stanął w ten sam dzień, co jego kolega z reprezentacji Polski – Maciej Rybus. Obaj nie wzięli udziału w zeszłorocznym treningu Biało-Czerwonych ze względu na przygotowania do swoich ślubów. Informacja ta została podana tuż przed uroczystościami przez rzecznika prasowego PZPN – Jakuba Kwiatkowskiego.

Rybus i Piątek nie wzięli udziału w sobotnim treningu z uwagi na wcześniejsze ustalenia. Jeszcze przed zgrupowaniem zapadła decyzja, że ze względu na sprawy prywatne obaj zostaną zwolnieni z zajęć tego dnia – mówił wtedy.

Aktualnie piłkarze są już rok po ślubie. Oba małżeństwa właśnie świętują swoje pierwsze rocznice zawarcia związku małżeńskiego. Na profilu Pauliny Piątek oraz Macieja Rybusa pojawiły się zdjęcia z sesji ślubnych par wraz ze wzruszającymi słowami.

Ślub Krzysztofa Piątka i Pauliny

Napastnik A.C. Milan i jego ukochana prawniczka Paulina Procyk na ślubnym kobiercu stanęli w sobotę 1 czerwca 2019 roku. Ceremonia odbyła się na łagowskim zamku, do którego przybyli rodzina i przyjaciele młodej pary. Wszelkie informacje na temat uroczystości były pilnie strzeżone, jednak według doniesień Faktu uczestniczyło w nim około 70 gości. Wesele zorganizowano w stylu rustykalnym. Na stołach, oprócz eleganckiej zastawy i dobrego jedzenia, dominowały także żywe kwiaty.

Ślub Macieja Rybusa

Latem 2017 roku Maciej Rybus wziął pierwszy ślub we Władykaukazie z Laną Baimatową. Panna młoda była wtedy ubrana w tradycyjną osetyjską suknię ślubną, zdobioną koronką, kryształkami i złotymi nićmi. Para doczekała się wspólnego syna Roberta.

1 czerwca 2019 młodzi rodzice postanowili drugi raz stanąć na ślubnym kobiercu. Tym razem ceremonia odbyła się w rodzinnej miejscowości piłkarza w Łowiczu, którego Rybus jest honorowym obywatelem, w kościele pod wezwaniem św. Leonarda.

Maciej Rybus i Krzysztof Piątek świętują rocznice ślubów

Dziś obie pary mają swoje święto – pierwsze rocznice ślubów. Z tej okazji zarówno na profilu Rybusa i Piątka pojawiły się posty, na których można zobaczyć szczęśliwe pary podczas ceremonii. Maciej opublikował fotografię wraz ze wzruszającymi słowami kierowanymi w stronę żony.

Kochanie! Dokładnie rok temu przysięgaliśmy sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Z tej okazji życzę Ci, aby te trzy obietnice były dla nas zawsze ważne, abyśmy się kochali i spędzili kolejne lata w zdrowiu i miłości!

Natomiast ukochana Piątka w swoim poście wyraziła miłość do męża za pomocą cytatu Nicholasa Sparksa.

Pierwsza rocznica ślubu. „Kochać kogoś i być kochanym to najcenniejsza rzecz na świecie”.

Obu parom życzymy kolejnych równie pięknych rocznic we dwoje.


Maciej Rybus rocznica ślubu

Maciej Rybus rocznica ślubu

Ślub Macieja Rybusa

Ślub Macieja Rybusa

Ślub Macieja Rybusa

Ślub Macieja Rybusa

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×