Agnieszka Kaczorowska pokazała zdjęcie, a fanka zarzuciła jej retusz. W obronie aktorki stanął mąż

Maciej Pela i Agnieszka Kaczorowska

Maciej Pela i Agnieszka Kaczorowska

Maciej Pela, mąż Agnieszki Kaczorowskiej to prawdziwy rycerz. Nie zawahał się odpowiedzieć złośliwej internautce w obronie swojej żony. O co poszło?

Agnieszka Kaczorowska kwarantannę spędza z mężem i Emilką. Razem oddają się zabawom, tańcom, uczą córeczkę poznawać nowe smaki. Codzienne aktywności dokumentują i pokazują w social mediach. Nie inaczej było, kiedy wystąpili online w Dzień Dobry TVN. Zdjęciem prosto z kanapy, z której rozmawiali, pochwalili się na Instagramie. Niestety, ale tym razem Maciej Pela nie wytrzymał złośliwego komentarza jednej z internautek i odpowiedział jej ostrymi słowami.

Maciej Pela odpowiada na złośliwy komentarz

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela wzięli udział w rozmowie z DDTVN, gdzie opowiadali między innymi o swojej miłości do Włoch. Nawoływali do wspominania tego kraju i wspierania jego mieszkańców, dotkniętych pandemia koronawirusa.

Wpadliśmy dziś rano do @dziendobrytvn ☺️ Oczywiście #online prosto z naszej kanapy. Mówiliśmy o akcji #mimanchiitalia , do której serdecznie zachęcamy! Niech słoneczna #Italia poczuje dobrą energię od Polaków, którzy ją kochają i jeszcze na pewno nie raz do niej wrócą! Tymczasem życzymy Wam pięknego dnia! Wszystko będzie dobrze. Dziś. Jutro. I w przyszłości. #Pelakowelove #Pelakinanowym @maciek.pela – napisała Kaczorowska.

Na fotografii Agnieszka pozuje w białej sukience, która oczywiście bardzo spodobała się internautkom. Zainteresowani wzbudzają także rośliny za plecami siedzącej na sofie pary. Obserwujący przyklasnęli także idei wspierania Włochów i tego kraju.

Znalazła się jednak wypowiedź, która nie spodobała się Maciejowi Peli, bo zasugerowała, że Kaczorowska przerabia zdjęcia.

Na kwarantannie chyba trochę za bardzo palce u stóp rosną, tak słyszałam – napisała jedna z internautek.
W bardzo ostry sposób zareagował na wpis, a ją jego odpowiedź bardzo rozbawiła.
Na kwarantannie trochę za bardzo niektórzy cofają się do poziomu ameby, tak słyszałem – zripostował.
Po rycersku stanąć w obronie żony. Widać, że para jest w sobie zakochana nie mniej niż w czasie narzeczeństwa.

Zobacz także: Córka Agnieszki Kaczorowskiej rozczula w ubranku z uszami króliczka. Fanki pytają o cenę i markę. Sprawdziliśmy


Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela w DDTVN

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela w DDTVN

Maciej Pela odpowiada internautce

Maciej Pela odpowiada internautce

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela w DDTVN

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela w DDTVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×