Mocne słowa męża Kaczorowskiej. Otworzył się na temat problemów w małżeństwie. „Długo bujałem się z wewnętrznym bajzlem”

Agnieszka Kaczorowska, Maciej Pela

Agnieszka Kaczorowska, Maciej Pela

Maciej Pela i Agnieszka Kaczorowska nie zawsze wiodą idealne instagramowe życie. Mąż gwiazdy Klanu opowiedział, jak jest naprawdę. Zdarzają się poważne problemy. 

Agnieszka Kaczorowska przed kamerami, gdy miała zaledwie kilka lat. Jako mała dziewczynka dołączyła do obsady najstarszej polskiej telenoweli, czyli Klanu. W najdłużej nadawanym w kraju serialu wcieliła się w postać Bożenki Lubicz, którą gra do dzisiaj. Teraz jest już dorosłą kobietą i dosłownie dorastała na oczach widzów, z dnia na dzień zyskując coraz większą sympatię.

Szybko pojawiły się dla niej także inne propozycje z branży. Śliczna blondynka została między innymi trenerką w Tańcu z Gwiazdami, ponieważ od dziecka związana jest także z parkietem, a przez jakiś czas miała nawet własną szkołę tańca.

Jednak obecnie to nie kariera, a rodzina są dla niej najważniejsze. Od 2018 roku jest szczęśliwą żoną Macieja Peli, a obecnie wychowują razem dwie córki. Emilka urodziła się w 2019 roku, a jej młodsza siostra Gabrysia latem skończy dwa lata.

Maciej Pela o trudnych momentach w małżeństwie

Agnieszka i Maciej uchodzą za jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Ich relacja rozwinęła się błyskawicznie. Ślub wzięli po krótkiej znajomości, a w ciągu czterech lat doczekali się dwóch córek i wybudowali dom. Okazuje się, że mają za sobą nie tylko dobre momenty, ale także te, którym musieli razem stawić czoła. Zamieścił w sieci obszerny wpis, w którym poruszył temat męskich emocji.

Są rzeczy, których mówić mężczyznie nie wypada. No chyba, że chce się w oczach większości społeczeństwa wyjść na miękką faję. Więc oficjalnie nic nie mówiłem (a nieoficjalnie, jeśli już mówiłem o emocjach, to w nieodpowiedni sposób, pod wpływem nieodpowiednich substancji i w nieodpowiednich momentach)… długo bujałem się z całym, wewnętrznym, emocjonalnym bajzlem infekując po drodze sporo osób. Efektem tego była towarzyszącą mi nieustająca myśl „co do ch**a jest ze mną nie tak”.

Pośród licznych reakcji na wpis Macieja pojawiła się też reakcja jednej z internautek, która nie mogła uwierzyć, że mając u boku kochającą żonę, tancerz zmagał się z takimi problemami.

Przy kochającej kobiecie takie poczucie? Przy życiu pełnym miłości i prawdy? Serio? – pytała męża Kaczorowskiej.

Ten nie miał zamiaru unikać odpowiedzi i przyznał, że razem z Agnieszką mierzą się z wieloma różnymi problemami, ale zawsze są dla siebie wsparciem:

I stając w prawdzie, oboje z Agą mieliśmy swoje wzloty i upadki. W każdym z tych momentów mieliśmy pełnię miłości i wsparcia. To, że się kochamy, nie wyklucza, że na naszych drogach pojawiają się różne wyzwania – odpisał.

Trzeba przyznać, że niewielu mężczyzn potrafi w tak otwarty sposób mówić o własnych emocjach właśnie w obawie na reakcję otoczenia. Poniżej nasz wywiad z Agnieszką, w którym opowiada, jak poznała swojego męża.


Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela – Wielka Gala Gwiazd Plejady 2021

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela – Wielka Gala Gwiazd Plejady 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×