Szukaj

Agnieszka Kaczorowska ofiarą „Instamatek”! Maciej Pela stanął w obronie ukochanej

Agnieszka Kaczorowska ofiarą "Instamatek"! Maciej Pela stanął w obronie ukochanej, fot. Instagram, Wytwórnia Marzeń

Agnieszka Kaczorowska ofiarą "Instamatek"! Maciej Pela stanął w obronie ukochanej, fot. Instagram, Wytwórnia Marzeń

Agnieszka Kaczorowska chętnie publikuje rozczulające wpisy i zdjęcia na swoim Instagramie. Gwiazdą jest tam nie tylko ona, ale też mała Emilka, która bez wątpienia kradnie show. Tym razem sławna mama zebrała garść krytycznych komentarzy. Jej mąż bohatersko ruszył na ratunek!

Agnieszka Kaczorowska została mamą pół roku temu. Od tej pory jej media społecznościowe kręcą się głównie wokół spraw związanych z macierzyństwem. I zupełnie nas to nie dziwi! Dla młodej aktorki – jak z resztą dla każdej mamy – to prawdziwa życiowa rewolucja. Gwiazda świetnie radzi sobie łącząc obowiązki zawodowe z opieką nad córeczką, przeprowadzką do nowego domu, a przy tym wszystkim dba o swój związek małżeński z Maciejem Pelą, którego poślubiła we wrześniu 2018 roku.

Wszystko wydaje się jej fanom zbyt idealne. Bo jak tu wszystko godzić i jeszcze się uśmiechać i jeszcze być umalowaną i uczesaną?  Internautki są bezlitosne… Zarzucają gwieździe, że ta ma sztab osób odpowiedzialnych za jej wizerunek. Są też przekonani, że w opiece nad córką pomaga jej przynajmniej kilka specjalnie zatrudnionych do tego osób.

  • Robisz z siebie znawczynię w dziedzinie macierzyństwa, a dopiero w nie weszłaś. Świadomość, ach pięknie się pisze.
  • Pokaz prawdziwe uroki macierzyństwa. Wory pod oczami, brak czasu na ubranie się lub makijaż, ciężkie chwile. A nie życie jak w bajce. Kto w to uwierzy ze ZAWSZE jest jak w bajce? – piszą internautki.

Agnieszka nie dołączyła do dyskusji pełnej jadu. Wyręczyły ją inne internautki, które zapewniają, że można być spełnioną, szczęśliwą i wypoczętą mamą – nawet nie będąc gwiazdą, która rzekomo ma wsparcie sztabu ludzi… A jak już mowa o całej armii opiekunek… To właśnie Maciej Pela zabrał głos w tej sprawie i zapewnił, że to on i babcia Emilki pomagają świeżo upieczonej mamie. Córeczka zakochanych jest więc stale pod opieką najbliższych członków rodziny, ale doskonale wiemy, że Agnieszka wcale nie próbuje się wyręczać! 🙂

View this post on Instagram

Czuję się świadomą mamą, a na pewno taką która ciągle się rozwija i edukuje, aby zwiększać swoją świadomość.☺️ Każdy mój wybór, który dotyczy Emi jest przemyślany. Od ubranek, przez zabawki aż po kosmetyki do codziennej pielęgnacji. Właśnie dlatego od początku wybieram naturalne produkty, bo wierzę, że tylko one są w pełni skuteczne, odżywcze oraz bezpieczne dla jej delikatnej skóry. Wiele z Was dzieliło się ze mną pozytywnymi opiniami na temat marki @derma_polska , więc postanowiłam ich sprawdzić! ???????? Są to kosmetyki naturalne, a ich bazą jest oczyszczony wyciąg z liści aloesu. Trzeba z tą naturą jednak uważać, bo często potrafi uczulić.. Zależało mi więc na połączeniu naturalności z hipoalergicznością. Derma ma certyfikat @AllergyCertified, który jest dla mnie potwierdzeniem bezpieczeństwa. Jestem zachwycona ! I dziś chciałabym Wam oficjalnie powiedzieć, że zostałam ambasadorką marki.☺️ Cieszę się, że będę mogła testować i polecać Wam kosmetyki odpowiednie dla Waszych pociech i dla Was (w końcu Derma ma w swoim asortymencie też produkty dla dorosłych!). Ponieważ zależy mi na tym zwiększaniu świadomości – swojej i Waszej???? – to szykuję dla Was bardzo wartościowego LIVEa o naturalnej pielęgnacji z wyjątkowym gościem – specjalistą w tej dziedzinie. #staytuned #Derma #DermaPolska #współpracaDerma @4organic

A post shared by Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor) on

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska bez makijażu i pomalowana 25 kosmetykami – różnica jest spora. Efekt po już widzicie, a jak jest przed?


Agnieszka Kaczorowska - wspiera WOŚP 2020

Agnieszka Kaczorowska - wspiera WOŚP 2020

Agnieszka Kaczorowska zabrała rodzinę na basen

Agnieszka Kaczorowska zabrała rodzinę na basen

Agnieszka Kaczorowska z Emilką

Agnieszka Kaczorowska z Emilką

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×