Szukaj

Zakochane gołąbeczki. Agnieszka Kaczorowska z mężem nie odstępowali się na krok! Pokaz mody dla nich nie istniał

Agnieszka Kaczorowska, Maciej Pela, pokaz mody Violi Piekut

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela na pokazie Violi Piekut

Agnieszka Kaczorowska dawno nie była tak szczęśliwa. Gdy rozstała się z Maciejem Zadykowiczem na początku roku, wszyscy wróżyli jej ciężkie miesiące. Okazało się jednak, że wcale nie było tak ciężko, jak mogłoby się wydawać. Agnieszka zakochała się w Macieju Peli, szybko zaręczyła i jeszcze szybciej wyszła za mąż. Ślub odbył się w bajkowej Toskanii, a sakramentalne “tak” tancerka powiedziała w kreacji Violi Piekut. Nic więc dziwnego, że 23 października pojawiła się na pokazie projektantki, by razem z nią świętować nową kolekcję.

Agnieszce na warszawskim pokazie Piekut towarzyszył oczywiście przystojny mąż. Maciej w skrojonym na miarę garniturze prezentował się znakomicie, ale nie był w stanie odciągnąć uwagi od swojej żony. Wystrojona w kobaltową suknię Agnieszka wyglądała po prostu obłędnie. Odważny dekolt odsłaniał gładką skórę i piersi, a wyeksponowane w mini nogi niejednemu mogłyby zawrócić w głowie. Długi tren kreacji robił ogromne wrażenie i sprawiał, że nabierała pazura.

Agnieszka zdecydowanie nie chciała odwracać uwagi od swojej sukienki, postawiła więc na delikatny makijaż, subtelną biżuterię i rozpuszczone włosy. Minimalizm był w tym wypadku bardzo na plus, bo jej kreacja nie potrzebowała dodatkowego wspomagania. Na pięknej kobiecie wszystko wygląda znakomicie.

Zobaczcie przy okazji jak o Agnieszkę troszczył się jej przystojny mąż.

Mnóstwo gwiazd na pokazie Violi Piekut: Anna Lewandowska, Małgorzata Kożuchowska, Grażyna Torbicka, Karolina Szostak [DUŻO ZDJĘĆ]

Agnieszka Kaczorowska wreszcie pokazała fenomenalny film ze swojego bajkowego ślubu! Jest profesjonalne wideo! [WIDEO]

Przełomowe słowa Agnieszki Kaczorowskiej! Już wiadomo, kiedy urodzi pierwsze dziecko!


Czy Agnieszka Kaczorowska ma dobry modowy gust?

×