Maciej Orłoś jest zadłużony. Przyznał się do kłopotów finansowych i wskazał przykry powód. „Konsekwencje odczuwam do dziś”

Maciej Orłoś o swoich długach. Wskazał ich przyczynę.

Maciej Orłoś o swoich długach. Wskazał ich przyczynę.

Maciej Orłoś potwierdził, że ma długi. Wskazał przyczynę swoich problemów finansowych. Co dokładnie zaszło w życiu dziennikarza?

Maciej Orłoś przez długi czas pracował w Telewizji Polskiej, gdzie był prowadzącym Teleexpressu. Z pracą pożegnał się po zmianach u publicznego nadawcy, które rozpoczęły się wraz z przejęciem władzy w Polsce przez PiS.

Z TVP odszedłem pięć lat temu – 31 sierpnia 2016. Niektórzy myślą, że mi podziękowano, ale nie – to ja podziękowałem. Nie chciałem firmować twarzą telewizji, która manipuluje widzami, łamie zasady etyki dziennikarskiej, a (niektórym) dziennikarzom kręgosłupy – mówił po latach o kulisach odejścia z pracy.

Od tego czasu pracował w kilku innych miejscach. Jego zarobki w ostatnich dniach wzbudziły spore zainteresowanie mediów. Według ich doniesień, były pracownik TVP ma zalegać Urzędowi Skarbowi aż 497 084,40 złotych.

Maciej Orłoś o swoich długach. Wskazał ich przyczynę.

Dziennikarz postanowił zareagować na doniesienia portali i opublikował oświadczenie, w którym potwierdził, że ma długi i wskazał ich przyczynę.

Potwierdzam, zaległości są. Natomiast zaskoczyła mnie podana przez media informacja o ich wysokości. Według mojej wiedzy mój dług jest znacznie niższy, a w ostatnich tygodniach dokonałem wpłat na poczet jak najszybszej spłaty zadłużenia – rozpoczął.

Dodał, że popadł w długi ze względu na lockdown związany z COVID-19.

Przyczyną zaległości wraz z rosnącymi odsetkami był okres pandemii, a zwłaszcza lockdownu w 2020 r. Na kilka miesięcy moja firma praktycznie straciła możliwość zarobkowania – starannie wytłumaczył.

Aktualnie jego kondycja jest znacznie lepsza.

Teraz moja sytuacja finansowa jest już lepsza, ale konsekwencje tamtego okresu odczuwam do dziś. Jestem w stałym kontakcie z Urzędem Skarbowym. Staram się jak najszybciej spłacić wszystkie zobowiązania wobec Skarbu Państwa – podsumował.

Pełne oświadczenie Orłosia odsłuchacie poniżej.

Nowy związek Macieja Orłosia

Życie Macieja to nie tylko problemy. W ostatnim czasie wszedł w nowy związek. Jego partnerką jest młodsza od niego o 23 lata koleżanka po fachuPaulina Koziejowska. Partnerzy już zdążyli ze sobą zamieszkać. Para nie patrzy na różnicę wieku i nie przejmuje się negatywnymi opiniami na swój temat, o czym ostatnio opowiedziała w DDTVN.

Mamy za dużo różnych rzeczy do zrobienia w życiu, różnych spraw, różnych zajęć, żeby tak naprawdę się tym przejmować i analizować, co inni mówią na nasz temat. Zawsze będą mówić i będą mieli swoje opinie, często będą niechętni, krytykanccy i tak dalej – partner Koziejowskiej wyłożył w programie.

Więcej przeczytacie o tym tutaj.


Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska

Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska

Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska

Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska

Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska

Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska

Komentarze

 • Maga pisze:

  Patrzcie jaki prawy. Nie mógł patrzeć jak nie chwalą POsrańców. Tyle lat popierał tamto szambo i jakoś mu nie przeszkadzały ich łajdactwa, ich całowanie w tyłek niemców. Ależ ta lewacka strona jest obłudna. Dobrze mu tak i jeszcze Rogalska, kolejna POsrana sprawiedliwa.

 • Gość pisze:

  Jak chce się prowadzić życie na dwa fronty to tak się wychodzi młoda żona kosztuje 😃😃😃

 • martencja pisze:

  To jest kłamstwo, on myśli, że ciemny lud to kupi. W pandemi jeśli ktoś nie zarabiał to dostawał takie pieniądze od państwa, że niektórzy się dorobili. Więc niech nie udaje Greka.

  • Gość pisze:

   To są ludzie, którzy wyznają Talmud. Dlatego robią gojów w balona, żeby żyć jak pączek w maśle. 7ydowski celebryta Orlos i jego długi. Dobre sobie.

  • Gość Teresa Bielska pisze:

   Cwaniak!!!!!

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×