To się nazywa sukces! Maciej Musiał wśród 30 najbardziej wpływowych gwiazd w Europie według międzynarodowej edycji Forbesa!

Maciej Musiał w rankingu Forbes

Maciej Musiał w rankingu Forbes

Maciej Musiał w zestawieniu najbardziej wpływowych gwiazd Europy Forbesa

Maciej Musiał odniósł niesamowity sukces. W wieku 24 lat znalazł się wśród 30 najbardziej wpływowych aktorów z Europy przed 30-stką. Uwzględniono go w prestiżowym rankingu międzynarodowego Forbesa. Kto jeszcze znalazł się na liście?

Macieja Musiała nie trzeba przedstawiać żadnemu Polakowi i żadnej Polce. Aktor zaczynał swoją karierę od roli przebojowego Tomka Boskiego rodzince.pl, ale dawno przerósł już telewizyjny sitcom. Występował w programach rozrywkowych jako prowadzący, a niedawno zaliczył swój pierwszy wielki debiut – zagrał w serialu 1983 wyprodukowanym przez Netflix. Rola w produkcji powstającej pod skrzydłami ogromnej marki zapewniła mu nie tylko bilet do międzynarodowej sławy, ale również uznanie na rynku. Dowody? Aktor właśnie trafił na listę 30. najbardziej wpływowych młodych aktorów w Europie.

Prestiżowy ranking międzynarodowego Forbesa uplasował Musiała wśród takich nazwisk jak Lily James, znana między innymi z najnowszej wersji disneyowskiego KopciuszkaDaniel Radcliffe, któremu sławę przyniosła rola Harry’ego Pottera w ogólnoświatowym hicie na podstawie książek J.K. RowlingToma Hollanda, który w wieku 22 lat stał się najpopularniejszą gwiazdą filmów Marvela… Na liście znajduje się również Joe Alwyn, ukochany Taylor Swift, który zagrał w nagradzanej Faworycie.

Trzeba przyznać, że taki ranking to nie w kaszę dmuchał. Maciej pnie się do góry jak błyskawica.

Myślicie, że zrobi karierę w Hollywood?

Maciej Musiał wreszcie znalazł miłość?! Aktor przed nowym rokiem wyjawił wielką tajemnicę!

Maciej Musiał potrafi wykorzystać swoje pięć minut! Ta sesja jest tego najlepszym dowodem!

Gwizdy na premierze polskiego serialu „1983”: Edyta Olszówka, Anna Czrtoryska-Niemczycka, Maciej Musiał, Renata Kaczoruk


Maciej Musiał w rankingu Forbes

Maciej Musiał w rankingu Forbes

Maciej Musiał w rankingu Forbes

Maciej Musiał w rankingu Forbes

Maciej Musiał - okładka Elle Man

Maciej Musiał - okładka Elle Man

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×