Maciej Musiał szuka żony na Światowych dniach młodzieży! Opowiedział o spotkaniu z Ojcem Świętym

Papież Franciszek, Maciej Musiał

Papież Franciszek, Maciej Musiał

Maciej Musiał szuka żony na Światowych dniach młodzieży

Aktor serialu Rodzinka.plMaciej Musiał jest znany ze swojej religijności oraz wiary w Boga. Musiał organizując swoją osiemnastkę pamiętał o okrągłej rocznicy śmierci Jana Pawła II i postanowił przesunąć imprezę na inny termin.

Wizyta Papieża Franciszka w Polsce nie mogła mu przejść obojętnie, aktor przywitał Ojca Świętego w sportowym obuwiu. Musiał jest oficjalnym ambasadorem Światowych dni młodzieży, jak przyznaje na uroczystościach nie tylko można pogłębić się w modlitwę czy poznać nowe osoby, można również poszukać przyszłej żony:

Można szukać żony z całego świata. To kusi, tu są takie dziewczyny! Na przykład dziewczyny Trynidad i Tobago są takie piękne, naprawdę! To jest jakaś mieszkanka cudowna! -powiedział w Dzień Dobry TVN

Maciej Musiał dodaje również jak trudno było zająć dobre miejsce aby zobaczyć Papieża Franciszka z bliska, doznał nawet kontuzji:

Przyszliśmy ze znajomymi pod Wawel, gdzie Ojciec Święty miał przejechać. Już było ciasno i pchałem się trochę by być bliżej. Pani mi mówiła tu nie ma już miejsca, a ja na to – właśnie że jest i wtedy wyrżnąłem się na ziemię w kwiaty. Ale dotarłem i byłem w piątym rzędzie! Żeby nie przegapić niczego byłem na telefonie z moją mama, która oglądała na żywo w telewizji i mnie informowała czy jedzie. Bo jak tylko coś jechało wszyscy się podrywali, czy to on. Tylko, że jak jechał spojrzałem najpierw w prawo, a potem tam gdzie jechał… niestety zobaczyłem już tylko jego czapejkę

Myślicie, że na Światowych dniach młodzieży aktor znalazł miłość swojego życia?

Zobacz: Naprawdę? Maciej Musiał na powitanie papieża Franciszka założył takie buty?!

Maciej Musiał szuka żony na Światowych dniach młodzieży

Maciej Musiał szuka żony na Światowych dniach młodzieży

Papież Franciszek mówi po polsku

Maciej Musiał o spotkaniu z Papieżem Franciszkiem


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×