Maciej Musiał pokazał ojca, a fani nie ukrywają zaskoczenia. Przecież to bardzo dobrze znany aktor. Podobni do siebie?

Maciej Musiał

Maciej Musiał

Maciej Musiał z okazji Dnia Ojca postanowił opublikować zdjęcie ze swoim tatą. Fani nie ukrywają zaskoczenia. Okazało się bowiem, że tata serialowego Tomka Boskiego również jest znanym aktorem.

Maciej Musiał karierę aktorską rozpoczął jako kilkuletni chłopiec. Rozpoznawalność przyniosła mu rola w serialu Ojciec Mateusz, w którym grał aż przez 3 lata. Jednocześnie pojawił się też w serialu dla młodzieży Hotel pod żyrafią i nosorożcem. Jednak prawdziwą sławę zawdzięcza postaci Tomka Boskiego, w którą wcielił się w sitcomie Rodzinka.pl. W produkcji tej grał od pierwszego odcinka i był najstarszym synem głównych bohaterów. Format przyniósł mu wielką sympatię widzów.

Od dawna młody aktor nie może narzekać na brak zawodowych propozycji. Nie tylko cały czas pojawia się w kolejnych produkcjach serialowych i filmowych, ale także doskonale sprawdza się w roli prezentera. Ma na swoim koncie także liczne role dubbingowe, jest też pomysłodawcą i jednym z producentów serialu 1983, w którym wcielił się w główną rolę.

Maciej Musiał pokazał ojca. Fani nie kryją zaskoczenia

Chociaż Maciej jest aktywny w social mediach i uwielbiany przez fanów, to o jego życiu prywatnym wiadomo naprawdę niewiele. Chętnie chwali się zawodowymi projektami, jednak swoją codzienność stara się zachować dla siebie. Ku uciesze jego licznych fanów zdarzają się  wyjątki. Kilka razy już pokazał zdjęcia z prywatnych podróży czy fotografie z ukochanym dziadkiem.

Z okazji obchodzonego 23 czerwca Dnia Ojca również sprawił sporą niespodziankę. Młody aktor pochwalił się kadrem, na którym możemy zobaczyć go z ojcem. Taka publikacja jest prawdziwą rzadkością, dlatego wielu fanów nie kryło zdziwienia się, gdy okazało się, że tata Maćka również jest znanym aktorem.

Tata. Mój największy Boss – napisał pod zdjęciem.

Maciek pochwalił się aktualnym zdjęciem oraz wyciągnął fotografię z rodzinnego archiwum. Fani natychmiast rozpoznali na nich Andrzeja Musiała, który zagrał w kinowych hitach. Wielu z nich nie wiedziało jednak, że jest on ojcem serialowego Tomka Boskiego.

  • Ojciec w „Psach” dał ognia po aktorsku.
  • Wow. Nawet nie wiedziałam.
  • Świetny aktor. Bardzo szanuję.
  • Twój tata grał w samych „Psach” od mistrza Pasikowskiego. Szacun.
  • Obydwoje jesteście super.

Andrzej Musiał, to aktor, którego fani mogą kojarzyć z takich filmów jak Psy, Młode wilki 1/2, Wiedźmin, Sęp. Na swoim koncie ma też liczne role serialowe i teatralne. Wiedzieliście, że ojciec Maćka również jest aktorem?


Maciej Musiał z tatą Andrzejem Musiałem

Maciej Musiał z tatą Andrzejem Musiałem

Maciej Musiał z tatą Andrzejem Musiałem

Maciej Musiał z tatą Andrzejem Musiałem

Maciej Musiał z tatą Andrzejem Musiałem

Maciej Musiał z tatą Andrzejem Musiałem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×