Szukaj

Maciej Musiał wśród światowych gwiazd bryluje na pokazie mody… na środku pola! Polskie blogerki pękną z zazdrości!

Maciej Musiał wziął udział w pokazie mody marki Jacquemus. Aktor zasiadał w pierwszych rzędach. Zobacz zdjęcia, którymi pochwalił się w sieci. 
Maciej Musiał na pokazie mody

Maciej Musiał to jeden z popularniejszych aktorów młodego pokolenia, który od lat udowadnia, że ciężka praca popłaca. Chociaż mężczyzna na szklanym ekranie zadebiutował już w dzieciństwie, dopiero rola w popularnym serialu Rodzinka.pl przyniosła mu popularność w Polsce.

Musiał nie zamierzał jednak na tym się zatrzymać. Zamiast na branżowych imprezach, skupił się na studiach, gdzie zdobywał cenne w zawodzie aktorskim umiejętności. W międzyczasie wyprodukował serial dla Netflixa – 1983, gdzie zagrał jedną z głównych ról, a wkrótce pojawi się także w serialu Wiedźmin, którego premiera odbędzie się prawdopodobnie już jesienią.

Wygląda na to, że kariera Musiała ruszyła z kopyta. Dowodem na to może być także fakt, że aktor zaczyna pojawiać się podczas prestiżowych imprez. Ostatnio wziął udział w pokazie projektanta mody Jacquemusa, który odbył się w Prowansji w środku lawendowego pola.

Maciej zasiadał w pierwszych rzędach, tuż przy wybiegu, a zdjęciami z pokazu pochwalił się na swoim Instagramie. Musiał tego dnia postawił na modną stylizację. Wybrał białą koszulę, do której dopasował odpowiednią biżuterię, przez co nie tylko wpisał się w panujące trendy, ale także wyglądał niezwykle stylowo.

Jak się zaprezentował? Zdjęcia w galerii.

View this post on Instagram

???? @jacquemus

A post shared by Maciej Musiał (@maciejmusial_official) on

Zobacz: Maciej Musiał w kilka sekund nauczył Polaków tolerancji! Jego riposta na homofobiczne komentarzy zasługuje na owacje!

Zobacz: Był atak na Kingę Dudę! Maciej Musiał ujawnił wstrząsające szczegóły: “Uratowałem ją!”

Zobacz: Wiedźmin od Netflixa: Wszystko, co wiemy o serialu z Maciejem Musiałem. Kiedy prapremiera?


Lubisz postać Tomka, w którą wciela się Maciej Musiał w Rodzince.pl?

×