Szukaj

Maciej Musiał wśród światowych gwiazd bryluje na pokazie mody… na środku pola! Polskie blogerki pękną z zazdrości!

Maciej Musiał na pokazie mody

Maciej Musiał na pokazie mody

Maciej Musiał wziął udział w pokazie mody marki Jacquemus. Aktor zasiadał w pierwszych rzędach. Zobacz zdjęcia, którymi pochwalił się w sieci. 

Maciej Musiał to jeden z popularniejszych aktorów młodego pokolenia, który od lat udowadnia, że ciężka praca popłaca. Chociaż mężczyzna na szklanym ekranie zadebiutował już w dzieciństwie, dopiero rola w popularnym serialu Rodzinka.pl przyniosła mu popularność w Polsce.

Musiał nie zamierzał jednak na tym się zatrzymać. Zamiast na branżowych imprezach, skupił się na studiach, gdzie zdobywał cenne w zawodzie aktorskim umiejętności. W międzyczasie wyprodukował serial dla Netflixa – 1983, gdzie zagrał jedną z głównych ról, a wkrótce pojawi się także w serialu Wiedźmin, którego premiera odbędzie się prawdopodobnie już jesienią.

Wygląda na to, że kariera Musiała ruszyła z kopyta. Dowodem na to może być także fakt, że aktor zaczyna pojawiać się podczas prestiżowych imprez. Ostatnio wziął udział w pokazie projektanta mody Jacquemusa, który odbył się w Prowansji w środku lawendowego pola.

Maciej zasiadał w pierwszych rzędach, tuż przy wybiegu, a zdjęciami z pokazu pochwalił się na swoim Instagramie. Musiał tego dnia postawił na modną stylizację. Wybrał białą koszulę, do której dopasował odpowiednią biżuterię, przez co nie tylko wpisał się w panujące trendy, ale także wyglądał niezwykle stylowo.

Jak się zaprezentował? Zdjęcia w galerii.

View this post on Instagram

???? @jacquemus

A post shared by Maciej Musiał (@maciejmusial_official) on

Zobacz: Maciej Musiał w kilka sekund nauczył Polaków tolerancji! Jego riposta na homofobiczne komentarzy zasługuje na owacje!

Zobacz: Był atak na Kingę Dudę! Maciej Musiał ujawnił wstrząsające szczegóły: „Uratowałem ją!”

Zobacz: Wiedźmin od Netflixa: Wszystko, co wiemy o serialu z Maciejem Musiałem. Kiedy prapremiera?


Maciej Musiał na pokazie mody

Maciej Musiał na pokazie mody

Maciej Musiał gościem pokazu mody

Maciej Musiał gościem pokazu mody

Maciej Musiał gościem pokazu mody we Francji

Maciej Musiał gościem pokazu mody we Francji

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×