Szukaj

Matka Macieja Musiała o nowej dziewczynie syna. „Mam na dnie serca lekki stres”

Maciej Musiał

Maciej Musiał

Maciej Musiał ma nową dziewczynę? Jego mama, Anna, zabrała głos na ten temat. Co zdradziła na swoim blogu?

Maciej Musiał jest aktorem z wieloletnim doświadczeniem. 26-latek bardzo szybko zaczął stawiać pierwsze kroki w zawodzie. Już w 2008 roku, gdy miał zaledwie 13 lat, wystąpił w takich produkcjach jak m.in. Hotel pod żyrafą oraz Ojciec Mateusz. Trzy lata później dołączył do obsady Rodzinka.pl, co okazało się przełomową dla jego kariery decyzją. Aktor zyskał sporą popularność i zwrócił na siebie uwagę producentów ambitniejszych produkcji.

Chociaż serial zniknął z anteny, Musiał nie może narzekać na brak zawodowych wyzwań. Zagrał w dwóch odcinkach Wiedźmina, którego można oglądać na platformie Netflix. Jest też pomysłodawcą i jednym z producentów serialu 1983, w którym wcielił się w główną rolę.

Maciej Musiał ma nową dziewczynę? Mama aktora komentuje

O ile Musiał chętne wypowiada się na tematy zawodowe, o tyle bardzo rzadko komentuje swoje życie prywatne. Podobno sporo się u niego dzieje. Niedawno Maciej został przyłapany przez paparazzi na dworcu w Warszawie, gdzie odprowadzał piękną towarzyszkę. Wśród tłumu gapiów nie szczędzili sobie czułości:

Nie musi się martwić, że miłość pozostanie nieodwzajemniona, bo jego towarzyszka także wyglądała na wielce nim zainteresowaną. Świadczą o tym namiętne uściski i gorące pocałunki, którymi obsypywała go dziewczyna — podawało Twoje imperium. 

Kim jest nowa dziewczyna Macieja Musiała? Sam zainteresowany jak na razie milczy na ten temat. Głos w sprawie sercowych perypetii aktora zabrała jego mama, Anna. Miała ku temu szczególną okazję, jaką były 26. urodziny syna. We wpisie na blogu podkreśliła, że chociaż mają świetne relacje, zdarza się, że nie rozmawiają przez długi czas. Ujawniła też, że przez to nie wie, kim jest jego aktualna dziewczyna:

Teraz, nie dzwonię codziennie. Zdarza mi się nie wykręcać numeru przez miesiąc, i czasem nawet nie wiem, czy jest w tym samym mieście, czy gdzieś na końcu świata. I jaką ma obecnie dziewczynę. Ale jak każda mama, mam na dnie serca lekki stres, co będzie za dziesięć, dwadzieścia lat – napisała na blogu Anna Musiał.

Jak myślicie, kiedy Musiał przedstawi mamie nową ukochaną?


Anna Musiał o wierze w boga, matka Macieja Musiała

Anna Musiał o wierze w boga, matka Macieja Musiała

Maciej Musiał z mamą Anną

Maciej Musiał z mamą Anną

Maciej Musiał w Nowym Jorku

Maciej Musiał w Nowym Jorku

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×