Szukaj

Maciej Musiał ze śliczną amerykańską aktorką kolacji. Były róże i świece. Czyżby nowa miłość?

Maciej Musiał na randce z amerykańską aktorką

Maciej Musiał na randce z amerykańską aktorką

Maciej Musiał jest w nowym związku? Aktor wybrał się na kolację z amerykańską aktorką, która pochwaliła się zdjęciem w sieci. Czy są razem? Internauci nie mają najmniejszych wątpliwości. 

Maciej Musiał, chociaż z aktorstwem związany jest od lat, unika komentowania życia prywatnego. Do niedawna był łączony z Olgą Buławą, z którą fotoreporterzy przyłapali go na ślubie znajomych. Para podobno się rozstała i każde z nich skupiło się na zawodowych projektach. Miss spędza czas na przygotowaniach do konkursu, po którym planuje wrócić do swoich codziennych zajęć:

Cały czas latam. Jestem stewardessą i po powrocie z konkursu Miss Universe będę na pewno kontynuować swoją pracę w chmurach. Jestem mocno związaną ze swoją firmą. Jest to taki mój pierwszy poważny zawód, który pokochałam. Jest moją pasją. Zresztą moje losy i to, jak pracuję można śledzić w programie telewizyjnym „No to lecę” – przyznała w rozmowie z Jastrząb Post.

Maciej Musiał i Freya Allan na kolacji. Są razem?

Kiedy Buława przygotowuje się do rywalizacji z innymi pięknymi paniami, Maciej gra w zagranicznej produkcji. Mężczyzna dostał rolę w serialu Wiedźmin, który powstaje na podstawie kultowej sagi Andrzeja Sapkowskiego. Na planie spotka się z wieloma światowymi gwiazdami, wśród których jest amerykańska piękność Freya Allan

Aktorzy niedawno wybrali się na kolacje, czym w sieci pochwaliła się Allan. W kadrze pokazała różę – prezent od Macieja. Czyżby w ten sposób pokazała, że łączą ich bliskie relacje?

Taką nadzieję mają jej fani. W komentarzach pod zdjęciem przyznawali, że Maciej i Freya tworzyliby udany duet:

  • Uwielbiam widzieć te dwa uśmiechy razem.
  • Piękna para.
  • Oboje wyglądacie zbyt dobrze, to niesprawiedliwe
  • Miłość wisi w powietrzu.
  • Bylibyście taką dobrą parą.
  • Po prostu przeznaczenie.

Aktorzy nie odpowiedzieli na zaczepki fanów, nie komentując całej sytuacji.

Zobacz: Maciej Musiał znalazł miłość na planie „The Voice”! Jego związek z Miss Polski to już przeszłość. Teraz spotyka się z inną pięknością


Maciej Musiał i Freya Allan na kolacji

Maciej Musiał i Freya Allan na kolacji

Maciej Musiał i Freya Allan na kolacji

Maciej Musiał i Freya Allan na kolacji

Maciej Musiał i Olga Buława na ślubie przyjaciół

Maciej Musiał i Olga Buława na ślubie przyjaciół

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×