Szukaj

Gwiazdor TVN został ojcem! Pokazał zdjęcie córeczki i zdradził jej imię

Gwiazdor TVN został ojcem

Gwiazdor TVN został ojcem

Gwiazdor TVN-u został ojcem, o czym poinformował w social mediach. Pokazał pierwsze zdjęcie dziecka, a także zdradził jego imię. Internauci pospieszyli z gratulacjami.

Maciej Maniewski nieczęsto dzieli się szczegółami z życia prywatnego, choć jest aktywny w social mediach. Raz na jakiś czas robi wyjątek i pokazuje, jak wygląda jego codzienność poza pracą. Tak zrobił wówczas, gdy na początku roku poinformował o zaręczynach. Stylista fryzur, który dba o wygląd gwiazd, poprosił swoją ukochaną Sonię o rękę, a ta bez wahania zgodziła się zostać jego żoną.

Krótko po tym fryzjer pochwalił się zdjęciami ze ślubu. Jego wybranka włożyła delikatną, długą do ziemi suknię ślubną. Zamiast welonu wybrała biały wianek. Maciek natomiast wybrał dla siebie elegancki garnitur.

Maciej Maniewski został ojcem. Imię i zdjęcie córki

Dobrym informacjom jednak nie było końca, ponieważ na początku listopada Maniewski podzielił się kolejnymi nowinami. Na Instagramie opublikował zdjęcie, na którym obejmuje swoją ciężarną żonę. Sporych rozmiarów brzuszek wskazywał na to, że już wkrótce Sonia trafi na salę porodową. Wtedy też okazało się, że para spodziewa się córeczki i już od dłuższego czasu mają wybrane imię.

Co jest najważniejsze w życiu każdego człowieka? Rodzina. To właśnie ona jest ostoją, źródłem szczęścia i miłości, daje poczucie bezpieczeństwa, szczególnie w tak niepewnych czasach. Od zawsze marzyłem o założeniu własnej rodziny i razem z moją Sonią już wkrótce powitamy na świecie naszą córeczkę – Mię.
To będzie kolejny, piękny etap naszej wspólnej podróży i już nie mogę się doczekać tego, czym mnie zaskoczy!
A jak jest u Was? Podzielcie się w komentarzach historiami o swoich pociechach!

Maciej Maniewski został ojcem w niedzielę 17 stycznia, o czym poinformował kilka godzin po narodzinach córeczki. Udostępnił w sieci zdjęcie, na którym wspólnie z Sonią trzymają w ramionach Mię. Stylista fryzur wspomniał również, że w trakcie porodu pojawiło się trochę komplikacji:

Nie mógłbym się z Wami nie podzielić tą najważniejszą wiadomością w moim życiu. Wczoraj urodziła się nasza kochana malutka córeczka, Mia Maniewska. Przyszła na świat o 11:04, ważyła zaledwie 2580 g i mierzyła 55 cm – ale ma długie piękne nogi po mamie i oby też po niej miała tak dobre serduszko.❤

Mieliśmy ogrom stresu i po drodze trochę komplikacji. Bardzo dziękujemy całemu zespołowi szpitala Medicover za niesamowicie profesjonalną opiekę i obsługę. To dzięki nim oraz w szczególności Pani doktor Ewie Kurowskiej jesteśmy razem z Sonią najbardziej szczęśliwi na świecie. Mam nadzieje, że będę cudownym tatą dla Mii.
A Wy jak sądzicie, do kogo bardziej podobna?

Do szczęśliwych rodziców już spływają pierwsze gratulacje:

  • Gratulacje! Teraz to dopiero zaczyna się życie.
  • Gratulacje! Dużo zdrówka dla maleństwa i żony.
  • Jest CUDNA!! Gratuluję Wam Kochani!
  • Życzę dużo zdrówka dla małej księżniczki i dla rodziców.

Rodzicom składamy serdeczne gratulacje!


Maciej Maniewski został ojcem

Maciej Maniewski został ojcem

Maciej Maniewski będzie miał dziecko. Płeć i imię malucha

Maciej Maniewski będzie miał dziecko. Płeć i imię malucha

Maciej Maniewski wziął ślub w tajemnicy

Maciej Maniewski wziął ślub w tajemnicy

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×