Szukaj

Gwiazdor TVN dopiero co wziął ślub, a już myśli o kolejnym. Opowiedział o szczegółach

Maciej Maniewski wział ślub w tajemnicy

Maciej Maniewski wział ślub w tajemnicy

Maciej Maniewski wziął ślub, o czym poinformował w social mediach. Stylista fryzur, który jest znany z programu Afera fryzjera, na swoim Instagramie opublikował kilka zdjęć z uroczystości. 

Maciej Maniewski, chociaż prowadzi konto w mediach społecznościowych, bardzo rzadko dzieli się kulisami życia prywatnego. Czasami zdarza się, że robi wyjątek. Tak jak na początku roku, gdy poinformował świat o zaręczynach. Stylista fryzur poprosił o rękę swoją ukochaną, Sonię, ta zgodziła się zostać jego żoną.

Maciej Maniewski jest już po ślubie. Pokazał zdjęcia z uroczystości

Maniewski i jego ukochana są już po ślubie, o czym stylista fryzur poinformował w swoich mediach społecznościowych. Dodał zdjęcia, na których pozują razem. Panna młoda włożyła delikatną, długą do ziemi suknię ślubną. Zamiast welonu ma biały wianek. Jej ukochany z kolei pozuje w dobrze skrojonym garniturze.

Maniewski w opisie zdradził, że ich wspólna podróż rozpoczęła się trzy lata temu. Dodał, że ślub był jej zwieńczeniem. Aktualnie są ze sobą bardzo szczęśliwi:

Nasza wspólna droga doprowadziła nas do momentu, w którym jesteśmy razem, szczęśliwi, jak nigdy dotąd. […] Nasza podróż wcale się nie kończy – ona dopiero teraz naprawdę się rozpoczyna. „Bo każdy przecież początek to tylko ciąg dalszy, a księga zdarzeń zawsze otwarta w połowie.”

View this post on Instagram

Nasza podróż rozpoczęła się 3 lata temu, a dziś mogę powiedzieć, że jej zwieńczeniem było poślubienie mojej największej miłości, mojej Sonii. Dokładnie pamiętam dzień, w którym wybierałem pierścionek zaręczynowy. Nie zgadzam się na kompromisy w kwestii jakości, szczególnie wtedy, gdy szukam ideału. Dlatego wybór padł na pierścionek @savickibizuteria z czarnym diamentem, tak niezwykłym i wyjątkowym jak Ona. Nazwa kolekcji, z której pochodzi, The Journey, również nie była przypadkowa. Nasza wspólna droga doprowadziła nas do momentu, w którym jesteśmy razem, szczęśliwi, jak nigdy dotąd. Moje przywiązanie do detali sprawiło, że tego dnia zdecydowałem się postawić na niezawodną klasykę w postaci pięknej biżuterii i smokingowego garnituru od @pakolorente_com. A co mówią o nas nasze obrączki, z tej samej, pasującej do pierścionka, kolekcji? To, że nasza podróż wcale się nie kończy – ona dopiero teraz naprawdę się rozpoczyna.❤️ „Bo każdy przecież początek to tylko ciąg dalszy, a księga zdarzeń zawsze otwarta w połowie." ▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️ Our journey has begun 3 years ago, and today I can say that it culminated in marrying my greatest love, my Sonia. I remember exactly the day I chose the engagement ring. I don't compromise on quality, especially when I'm looking for the ideal. That's why I chose @savickibizuteria ring with a black diamond, as unusual and unique as She is. The name of the collection it comes from, The Journey, was also not accidental. Our journey has brought us to the point where we are together, happier than ever. My attention to detail meant that that day I decided to choose a reliable classic in the form of beautiful jewelry and a tuxedo suit from @pakolorente_com. And what do our wedding rings from the same collection, matching the ring, say about us? The fact that our journey does not end at all – it is just now really beginning.❤️ “Because every beginning it's just a sequel and the book of events always half open. " — #SAVICKI #savickibizuteria #slubzsavicki #pakolorente #wedding #weddingrings #love #couple #rings #engagementring #jewelry #maniewski #maciejmaniewski #miłość #ślub #wesele #obrączki #biżuteria #inspiracja #podróż

A post shared by Maniewski Maciek (@maniewski) on

Pan młody na temat uroczystości wypowiedział się w rozmowie z Plejadą. Zdradził, że przez pandemię wraz z ukochaną musieli przesunąć termin wydarzenia. Para zalegalizowała swój związek 22 września, nie wyklucza jednak kolejnego ślubu:

Cały czas przesuwaliśmy termin ślubu. Początkowo mieliśmy pobrać się w czerwcu, a ślub miał odbyć się w górach. Niestety nie udało się… W końcu zdecydowaliśmy się, że zrobimy ten ślub u siebie w domu, w ogrodzie. Tak też się stało! Teraz wzięliśmy ślub cywilny, ale możliwe, że za parę miesięcy weźmiemy też ślub kościelny.

Maciej w tej samej rozmowie zdradził, że ze względu na sytuację w Polsce liczba gości została ograniczona jedynie do 20 najbliższych osób. Nowożeńcom życzymy wszystkiego, co najlepsze na nowej drodze życia!


Maciej Maniewski wziął ślub w tajemnicy

Maciej Maniewski wziął ślub w tajemnicy

Maciej Maniewski wziął ślub w tajemnicy

Maciej Maniewski wziął ślub w tajemnicy

Maciej Maniewski wziął ślub w tajemnicy

Maciej Maniewski wziął ślub w tajemnicy

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×