Maciej Maleńczuk wziął ślub! Wspaniała nowina wyciekła do sieci przez chwilowy błąd na Facebooku!

Maciej Maleńczuk - wziął ślub

Maciej Maleńczuk wziął ślub? Muzyk o fakcie tym poinformował swoich znajomych na Facebooku. Status był publiczny przez kilka godzin. Kim jest jego żona?

Maciej Maleńczuk to z pewnością jeden z bardziej kontrowersyjnych artystów, który działa na rynku muzycznym od lat. W tym czasie niejednokrotnie szokował swoimi zachowaniami oraz wypowiedziami. Przed laty, w wywiadzie dla Twojego stylu, krytycznie ocenił instytucję małżeństwa. Uważał, że ślub to koniec miłości:

Dawna dziewczyna staje się kobietą, chce rządzić, ustawiać. Zmian wymaga też od faceta. „Jak długo jeszcze będziesz jeździł na rowerku, jak wtedy, gdy byłeś kawalerem? Jak długo będziesz się z kolegami spotykał na piwku? Twoje życie powinno wyglądać inaczej (…) A mężczyzna nie chce się zmienić. I to jest początek końca – przyznał muzyk.

W tamtym czasie Maleńczuk był związany z Ewą, z którą doczekał się trzech córek. Chociaż do mediów nie przedostały się żadne informacje o rozwodzie małżonków, wygląda na to że Maciej znalazł nową miłość. Ukochaną Maleńczuka ma być dawna wokalistka zespołu Blade Loki – Aneta Adamek.

Wydaje się, że Maciej zmienił podejście do ślubu i związał się ze swoją ukochaną na poważnie. W środę na na Facebooku muzyka pojawił się status, który informował o zawarciu związku małżeńskiego. Publiczny był on przez kilka godzin. Zbyt duże zainteresowanie fanów sprawiło, że Maleńczuk wpis ukrył i więcej nie skomentował sprawy.

Tak czy inaczej gratulujemy!

Zobacz: Maciej Maleńczuk przerwał hołd dla Kory na festiwalu w Sopocie! Publiczność była oburzona [WIDEO]

Zobacz: To był ślub jak z bajki! Książę Joachim poślubił piękną Angelinę na hiszpańskiej Majorce! Zdjęcia trafiły do sieci!

Zobacz: Syn polskiego miliardera wziął ślub! Na luksusowym weselu bawiły się same gwiazdy!


Maciej Maleńczuk - status na Facebooku

Maciej Maleńczuk - status na Facebooku

Maciej Maleńczuk i Aneta Adamek

Maciej Maleńczuk i Aneta Adamek

Maciej Maleńczuk i Aneta Adamek

Maciej Maleńczuk i Aneta Adamek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×