Mąż Anny Kalczyńskiej po 16 latach odchodzi z TVN. Skomentowała to w bardzo wzruszający sposób

Maciej Maciejowski, Anna Kalczyńska

Maciej Maciejowski, Anna Kalczyńska

Mąż Anny Kalczyńskiej po 16 latach zdecydował się opuścić szeregi TVN-u i rozpocząć nową zawodową przygodę. Prezenterka Dzień Dobry TVN pożegnała go w social mediach pięknym wpisem. Zresztą nie tylko ona.

Anna Kalczyńska zalicza się do czołówki najbardziej lubianych prezenterek w naszym kraju. Karierę w TVN-ie rozpoczęła prawie dwie dekady temu. Zadebiutowała na antenie TVN24. Była wydawcą, współautorką, a nawet prezenterką programu Studio Europa. Od sześciu lat możemy regularnie oglądać ją w jednej z najpopularniejszych śniadaniówek, czyli Dzień Dobry TVN, w której występuje w duecie z Andrzejem Sołtysikiem.

Prezenterka jest również świetnym dowodem na to, że karierę można świetnie połączyć z życiem rodzinnym i macierzyństwem. W 2007 roku gwiazda poślubiła Macieja Maciejowskiego, członka zarządu stacji TVN, z którym wspólnie wychowuje troje dzieci: JanaHannę i Krystynę. Na Instagramie gwiazdy często możemy oglądać zdjęcia z jej życia prywatnego. Za każdym razem wzbudzają one spore zainteresowanie wśród jej licznych fanów. Tym razem popularna dziennikarka postanowiła podzielić się tym, że jej mąż zdecydował się zmienić pracę.

Mąż Anny Kalczyńskiej odchodzi z TVN

Ostatnio w stacji TVN sporo się dzieje i dotyczy to nie tylko Dzień Dobry TVN, gdzie ostatnio zrobiły się ogromne personalne roszady. Kolejne zmiany czekają zarząd stacji. O swoim odejściu poinformował dzisiaj Maciej Maciejowski. Po 16 latach zdecydował się na zmiany w życiu zawodowym. Przez ostatnie osiem lat był też członkiem zarządów spółek TVN i TVN Media, odpowiedzialnym za obszar digital. To właśnie w pracy poznał Annę Kalczyńską.

O wszystkim poinformowało biuro prasowe TVN-u, które w swoim komunikacie podkreśliło, że nie planuje rekrutacji na opuszczone stanowisko.

Lata pracy w TVN były dla mnie niezwykle inspirujące. To wspaniała firma i ludzie, którym szczególnie chcę podziękować. Moje plany zawodowe idą inną drogą i cieszę się na nowe cyfrowe wyzwania – skomentował swoje odejście mąż Anny Kalczyńskiej.

Odejście Maciejowskiego skomentowała Katarzyna Kieli, prezes i dyrektor zarządzająca Discovery:

Bardzo dziękuję Maćkowi i Tomkowi za ich znaczący wkład w rozwój naszej firmy. Życzę im wielu sukcesów zawodowych w przyszłości – skomentowała w rozmowie z Wirtualnymi Mediami.

Swojego męża postanowiła pożegnać na Instagramie także dziennikarka. Zamieściła w sieci bardzo wzruszający wpis, który opatrzyła prywatnymi zdjęciami.

16 lat to kawał życia. Podsumowania zostawiam Tobie, kochany Mężu. Jestem z Ciebie dumna. Najlepiej wiem, ile serca zostawiłeś w tym miejscu.
A teraz: Hajda!!! Do przodu!!!

Wiele gwiazd stacji wyraziło słowa wsparcia dla Macieja Maciejowskiego.

 • Będzie się działo. Do boju – napisała Małgosia Rozenek.
 • Tak jest. Do przodu – skomentował Borys Szyc.

Nie pozostaje nam nic innego, jak pogratulować nowych wyzwań i życzyć Maciejowi wielu zawodowych sukcesów w nowej branży.


Maciej Maciejowski odchodzi z TVN

Maciej Maciejowski odchodzi z TVN

Maciej Maciejowski odchodzi z TVN

Maciej Maciejowski odchodzi z TVN

Anna Kalczyńska z mężem Maciejem Maciejowskim

Anna Kalczyńska z mężem Maciejem Maciejowskim

Komentarze

 • telewidz pisze:

  Rodzina na swoim! i tak trzymać ! aż do następnej dobrej zmiany
  A Pan dyrektor Miszczak po spędzonych wakacjach w posiadłości Państwa Staraków na Mazurach przywrócił program Agnieszki Wożniak-Starak – bez komentarza !

 • Gość pisze:

  Na pewno ma inne juz i lepiej płatne plany

 • eryk pisze:

  Kto to tak bardzo docenia p. Kalczyńksą ??? jedna z najlepszych, znana, lubiana !!!! Czy to z tej okazji, ze pożegnali męża tej pani ???Ta pani w ogóle nie powinna prowadzic tego programu !!! Ona dba tylko i wyłącznie o swój wyglad na wizji !!! Sztuczny uśmiech, —a nogami, to robi przewroty kilkanaście razy na minutę, aby je dobrze wyeksponiować !!! Gośćmi, sie nie przejmuje !!! Coraz głęboko patrzy do kamery, usmiech !!! Zero umiejętnosci, w prowadzeniu diałogu!!! Ona pokazuje siebie !!! Wszyscy mówili, że trzymaja ja tylko dlatego, że tam pracuje jej mąż !!! Może teraz zmienią — na kogos kto potrafi poprowadzic ten program !!!! A lansowac może sie gdzie indziej !!!! Dlaczego ludzie tak fałszywie sie wypowiadaja ?????

  • Gość pisze:

   TOTALNA BZDURA.
   Napisał to jakiś czlowiek o zerowej inteligencji, zerowym rozumieniu, zerowa edukacja, zero znajomości zachowania i zero znajomosci języków, zero wiadomości na temat zachowania i wychowania- slowem ZERO

  • Gość pisze:

   ERYK TO ZAZDROSC I KRETYNIZM

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×