Szukaj

Reklamowy partner Barbary Kurdej-Szatan rzucił pracę. Poszło o gejowski pocałunek

Maciej Łagodziński

Maciej Łagodziński

Maciej Łagodziński, reklamowy partner Barbary Kurdej-Szatan, odchodzi z produkcji Zakochani po uszy. Jak wyjawił w jednym z wywiadów powodem jest dyskryminacja i złe traktowanie. Co się stało?

Barbara Kurdej-Szatan od siedmiu lat jest związana z jedną z sieci komórkowych. Pojawia się w spotach reklamowych, w których udział biorą inne gwiazdy, przekonujące, że wspomniana telefonia proponuje najlepsze warunki. Aktorce od samego początku partneruje Maciej Łagodziński.

Maciej Łagodziński o cenzurze w serialu Zakochani po uszy

Łagodziński nie tylko jest gwiazdą reklamy, ale do niedawna grał w serialu Zakochani po uszy. Wcielał się w postać stomatologa Pawła Lenartowicza, który jest gejem. Okazuje się jednak, że to już przeszłość. Mężczyzna postanowił rzucić pracę. Od listopada nie pojawią się odcinki z jego udziałem.

Maciej o powodach swojej decyzji opowiedział podczas występu na kanale Mistrzowie Drugiego Planu. Ujawnił, że zamierza wyjechać z kraju i przeprowadzi się do Danii. Planuje skupić się na reżyserii. Dlaczego zrezygnował z dalszego udziału w serialu TVN7? Powiedział, że jego postać nie była traktowana na równi z innymi.

Postać, którą tam gram, postać Pawła, który jest gejem, została po prostu zmarginalizowana w tym serialu. Serial nazywa się „Zakochani po uszy”, jest to jedyna postać, która nie jest zakochana ani nie będzie zakochana, z tego co wiem. Czuję się też oszukany przez produkcję — mówił w wywiadzie.

Maciej Łagodziński dodał, że przypuszcza, iż na jego rolę wpływ miała skarga, która wpłynęła do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Nie jest pewny, czy ktoś ze stacji TVN wie, że niektóre z archiwalnych odcinków zostały ocenzurowane:

Na początku serial był kręcony bardzo równościowo i na równi była traktowana postać nieheteronormatywna z postaciami hetero. No i nagle pod wpływem skargi kogoś do KRRIT, że pokazują pocałunek dwóch mężczyzn albo jakąś tam scenę łóżkową, która po prostu była przytulaniem się, więc to jakby nie ma nic do rzeczy. No i panie producentki serialu wystraszyły się jakichś kar i pod tym pretekstem odcinki zostały ocenzurowane przez nie wstecz, i zostały wycięte te sceny. Ja nie wiem w ogóle, czy stacja Discovery i ktoś z TVN-u wie o tym.

Na ten moment stacja nie odniosła się do słów aktora.


Maciej Łagodziński występuje w reklamie z Barbarą Kurdej-Szatan

Maciej Łagodziński występuje w reklamie z Barbarą Kurdej-Szatan

Maciej Łagodziński o cenzurze w serialu Zakochani po uszy

Maciej Łagodziński o cenzurze w serialu Zakochani po uszy

Maciej Łagodziński o cenzurze w serialu Zakochani po uszy

Maciej Łagodziński o cenzurze w serialu Zakochani po uszy

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×