Gwiazda Polsatu wzięła ślub i wywołała niemałe zamieszanie. Wszystko przez te zdjęcia

Maciej Kuśmiarz ślub zdjęcia

Maciej Kuśmiarz ślub zdjęcia

Ślub Macieja Kuśmierza z Wyspy przetrwania

Maciej Kuśmierz to jedna z osób, która dotarła do finału emitowanego na Polsacie programu Wyspa Przetrwania. Okazuje się, że w życiu mężczyzny sporo się dzieje. Nie tylko rozkręca swoją karierę muzyczną, ale także niedawno zmienił stan cywilny. W piątek poślubił swoją ukochaną Anetę, czym pochwalił się w internecie.

Kuśmierz, szerszej publiczności znany jest lepiej pod pseudonimem Maczo. Okazuje się, że od momentu emisji programu zyskał spore grono fanów. To właśnie dla nich regularnie umieszcza posty, w których informuje, co słychać w jego życiu prywatnym. Nie było więc lepszego miejsca, by podzielić się tą wspaniałą nowiną.

Maciej poślubił ukochaną w otoczeniu najbliższych osób. O fakcie tym poinformował fanów wstawiając ślubne zdjęcie, które podpisał:

Mąż i Żona.

Obserwujący pospieszyli z gratulacjami:

  • Gratulacje! Przede wszystkim dużo miłości reszta to szczegół
  • Dużo miłości , wytrwałości oraz Cierpliwości. Żebyście Zawsze patrzyli w tym samym kierunku I nigdy nie przestali. Miłość ma moc.  Szczęścia
  • Mordeczko duzo zdrowia i miłości

Jak wyglądał wyjątkowy dzień w życiu nowożeńców? Kulisami uroczystości Maczo pochwalił się na Instastory. Nie obyło się jednak bez drobnego zamieszania. Na jego profilu najpierw pojawiły się zdjęcia z wesela, potem zdjęcia z kościoła. Pan młody wpadkę szybko zauważył i dał do zrozumienia, że wszystko było efektem silnych emocji, które towarzyszyły mu w tym szczególnym dniu.

Z opublikowanych nagrań obserwatorzy mogli dowiedzieć się, że na pierwszy taniec młoda para wybrała choreografię do polskiej wersji przeboju Perfect Eda Sheerana. Wówczas fani mogli też zobaczyć, że panna młoda zdecydowała się na przepiękną suknię ślubną, która podkreślała jej zgrabną figurę. Zamiast welonu zdecydowała się na wianek.

Wesele za milion, a w prezentach kolejny? „Koperty” na weselu Daniela Martyniuka przejdą do historii!

Piękna córka George’a W. Busha wzięła cichy ślub! Do sieci trafiła jej cała ślubna sesja w zjawiskowej sukni!

Paulina Krupińska szykuje się do podróży poślubnej! Będzie bardzo nietypowo!


Maciej Kuśmierz wziął ślub

Maciej Kuśmierz wziął ślub

Maciej Kuśmierz wziął ślub

Maciej Kuśmierz wziął ślub

Maciej Kuśmierz wziął ślub

Maciej Kuśmierz wziął ślub

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×