Maciej Kurzajewski rozpieszcza wnuczkę od pierwszych dni. „Dziadek Maciek na zakupach”. Nieźle zaszalał w butiku

Maciej Kurzajewski na zakupach

Maciej Kurzajewski na zakupach

Maciej Kurzajewski kilka dni temu po raz pierwszy został dziadkiem. Dziennikarz pęka z dumy i nie szczędzi pieniędzy, aby sprawić piękną wyprawkę dla dziewczynki. Pochwalił się relacją z zakupów. 

Maciej Kurzajewski przechodzi ostatnio sporą rewolucję. Dziennikarz kilka miesięcy temu ogłosił, że znalazł prawdziwą miłość. W październiku razem z Kasią Cichopek pochwalili się, że łączy ich coś więcej niż tylko wspólna praca. Od tamtej pory zdążyli się już zaręczyć, a teraz planują wspólną przyszłość. Pojawiły się już pierwsze doniesienia o ślubie, ale jak na razie zakochani zajęli się remontem domu.

Wiadomo, że w urządzeniu wspólnego gniazdka pomaga im profesjonalista. Kasia już wybrała projekt łazienki, a Maciej w rozmowie z reporterką Jastrząb Post opowiedział nieco więcej o tym przedsięwzięciu.

Tutaj dużo pomysłów jak finalnie będzie wyglądało to miejsce mają i Kasia i architekt, z którym Kasia miała przyjemność pracować przy okazji programu aranżacyjnego, takich metamorfoz TVP Kobieta. Daje nam to ogromną radość już na etapie koncepcji i tego, co później będziemy przeżywać. Wszyscy wiemy, że remont to nie jest łatwy czas. Ale widzimy cel i to jest bardzo ważne. Ja uważam, że w życiu w ogóle warto mieć cel i wtedy łatwiej jest do tego celu dochodzić, Ma się wtedy w sobie większą determinację.

Kolejną wielką rewolucją w życiu prywatnym dziennikarza jest to, że doczekał się  kilka dni temu pierwszej wnuczki.

Maciej Kurzajewski wybiera prezenty dla wnuczki

Maciej Kurzajewski pochwalił się niedawno, że po raz pierwszy został dziadkiem. Jego 25-letni syn Franciszek razem z żoną Laurą doczekali się córeczki, na którą dziennikarz czekał z utęsknieniem. Zaraz po tym, jak przyszła na świat, ogłosił to w sieci.

Dzisiaj przyszła na Świat Piękna Dziewczynka, która będzie do mnie mówić Dziadku Maćku! Kochani Lauro i Franku, wielkie gratulacje!!! Kocham Was! Cudowny dzień!!!

Widać, że dziennikarz już nie może doczekać się pierwszego spotkania z wnuczką, która mieszka z rodzicami we Włoszech. W Dniu Kobiet wybrał się na wielkie zakupy, by skompletować prezenty dla dziewczynki. Sprawił jej piękną wyprawkę. W sklepie towarzyszyła mu Kasie Cichopek.

Dziadek Maciek na zakupach. Wzruszający widok – komentowała Kasia, która nagrywała wizytę Maćka w butiku z akcesoriami dla dzieci.

Ze sklepu uradowany dziennikarz wyszedł z dwiema torbami prezentów dla dziewczynki. Znalazły się tam kocyki, śpiworki, otulacze i inne przydatne gadżety. Wszystko zobaczycie w naszej galerii.

Maciej Kurzajewski o narodzinach wnuczki

Maciej Kurzajewski od dawna już przygotowywał się na jeden z najważniejszych momentów w życiu, czyli narodziny wnuczki. Jeszcze przed narodzinami dziewczynki mówił o tym w wywiadzie, którego udzielił reporterce Jastrząb Post.

Piękne. Radosne. Uczucie, które jest niepowtarzalne. Ja myślę, że nie do końca świadomie na ten moment przygotowywałem się od kilku, jeśli nie kilkunastu lat, mając świadomość, jak ważne jest to, aby budować każdego dnia jakość naszego życia. Przeżywanie tego życia, funkcjonowanie, ale też i jakość naszego samopoczucia. Cieszę się, że tę dbałość o, chociażby aktywność fizyczną, zawsze miałem w sobie i że ona mi towarzyszy i chociażby dzisiaj biorąc pod uwagę zdrową dietę, aktywność fizyczną, pozytywne nastawienie, mogę mówić o sobie, że z radością czekam na narodziny mojej wnuczki i będę mógł dać jej całą swoją energię, żebyśmy wspólnie przeżywali to życie.


Maciej Kurzajewski

Maciej Kurzajewski

Maciej Kurzajewski

Maciej Kurzajewski

Maciej Kurzajewski

Maciej Kurzajewski

Komentarze

 • Gośćd pisze:

  Żenada szkoda ze nie widać jaki sklep bo napewno bym już nie poszła

 • Gośćewcia pisze:

  to prawda jakie to scierwo male zaklamane dobrze ze p.Marcin sie uwolnl bo tak by oszukiwala tego czlowieka takie takiego znalazlo

 • Tfuu pisze:

  Ten stary 🤡 zamiast kupić, to będzie teraz jeszcze zarabiał na reklamie rzeczy dla dzieci!! Dwie hieny bez odrobiny godności! 🤮🤮🤮🙈

 • Gość pisze:

  Co za głupi człowiek z tego kurzajewskiego.Zakupy dla wnuczki musza być lansowane.Naprawde wielu celebrytów doczekało się wnuków i takich ustawek nie robili.A ta jego krasnala już też z nim na zakupach? Toż dopiero się chwaliła że 8 marca spędzi tylko i wyłącznie ze swoją córką.Ale ten liliput kłamie.Zalosni ,zakłamani i beznadziejnie infantylni ludzie.Ale co się spodziewac po takiej prace jerozolimskiej.

  • Gość pisze:

   W te zakupy wrobiła go cudzoloznica, będzie teraz zarabiał tak jak ona,

 • Iza pisze:

  Przy okazji reklama, zenada, wszystko na sprzedaż, z czegos trzeba dom wyremontować

 • Gość toja pisze:

  Ocieplania wizerunku ciąg dalszy. Żałosne.

 • Gosc pisze:

  Żenujace

 • Gośćaga pisze:

  Żenująca ustawka

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×