TVP przydzieliło Maciejowi Kurzajewskiemu nową partnerkę programową. Skąd ta nagła zmiana? Co dalej z jego duetem z Kasią Cichopek?

Kurzajewski i Cichopek

Kurzajewski i Cichopek

Maciej Kurzajewski na imprezie bez Kasi Cichopek. U jego boku ciemnowłosa piękność. Gdzie się podziała partnerka prezentera?

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski ujawnili związek już kilka tygodni temu podczas urodzinowego wyjazdu do Izraela, a ostatnio zadebiutowali na salonach. Pojawili się wspólnie na 70-leciu TVP. Wzbudzili ogromne zainteresowanie fotoreporterów. Chętnie pozowali do zdjęć, a internauci zasypali ich komplementami.

Naszej reporterce udało się przeprowadzić z nimi rozmowę. Opowiedzieli między innymi o łączącym ich uczuciu.

My cieszymy się naszym życiem. Jest nam po prostu dobrze. Życzymy wszystkim szczęścia. I myślę, że nigdy nie interesowało nas to, co dzieje się dookoła nas, co dzieje się u kogoś innego, skupiamy się na naszym życiu, na naszych wspólnych relacjach i na tym, żeby w pracy być profesjonalistami od pierwszej do ostatniej minuty programu. To jest dla nas naprawdę najważniejsze – mówił nam Kurzajewski.

Tymczasem w czwartek wieczorem widzowie ze zdziwieniem mogli zobaczyć, że Maciej Kurzajewski bryluje podczas show TVP z inną pięknością u boku. Co w tym czasie robiła Cichopek?

Maciej Kurzajewski poprowadził show z piękną dziennikarką. Co w tym czasie robiła Kasia Cichopek?

Swoją wiedzę na temat piłki nożnej widzowie sprawdzali w Wielkim Teście, który jeszcze przed rozpoczęciem mundialu wyemitowała Telewizja Polska. W czwartek o 20:00 na antenie TVP zawita kolejna odsłona wyjątkowego programu. W studiu rozwiązywało test szesnaście dziecięcych drużyn, utworzonych ze zwycięzców konkursów organizowanych w całej Polsce przez PZPN we współpracy z wojewódzkimi ZPN.

Każda drużyna składała się z trzech chłopców i trzech dziewczynek, reprezentujących trzy kategorie wiekowe: 6 – 9 lat, 10 – 14 lat oraz 15 – 19 lat. Kapitanami drużyn byli znani sportowcy.

Dla nikogo nie jest zaskoczeniem, że gospodarzem był słynący z zamiłowania do sportu prezenter Maciej Kurzajewski. Niemałą niespodzianką natomiast okazała się jego towarzyszka. U jego boku zabrakło tym razem Kasi Cichopek, a zastąpiła ją piękna dziennikarka sportowa i prezenterka Sylwia Dekiert. Mogliśmy do tej pory zobaczyć ją m.in. podczas Gali Ekstraklasy, Knockout Boxing Night, czy transmisji France Football w TVP. Miała także okazję wystąpić wraz z Kurzajewskim — na Gali Olimpijskiej Tokio 2020.

Co w tym czasie robiła Kasia Cichopek? Podejrzeliśmy na jej Instagramie, że na grała dla swoich fanek krótki film instruktażowy, jak idealnie dobrać podkład do koloru skóry i go zblendować.

Okazuje się, że mimo iż ostatnio Kasia i Maciej wydają się nierozłączni, to nadal każde z nich realizuje własne projekty.


Sylwia Dekiert, Maciej Kurzajewski, Filip Lato - Wielki Test TVP

Sylwia Dekiert, Maciej Kurzajewski, Filip Lato - Wielki Test TVP

Sylwia Dekiert - Wiosenna ramówka TVP 2021

Sylwia Dekiert - Wiosenna ramówka TVP 2021

Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski - 70-lecie TVP

Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski - 70-lecie TVP

Komentarze

 • Gość Który Widzi pisze:

  Ale jedziecie po tej Kasi 😅 Nie wstyd wam? A potem do kościółka? 😅 Obrzydliwość, ohyda 🤷 już czytać nie można tych jadowitych komentarzy zakompleksionych bab 😅😅😅😅😅😅😅

  • GośćAA pisze:

   Jedzie się po Kasi, bo jest za co. Powinna być podawana na szkoleniach jako przykład kobiety dwulicowej i zakłamanej.I nic tu do tego kościółek czy kompleksy. Mam już sporo lat ale pierwszy raz mam możliwość oglądania takiego okazu. Kto jej broni i ile za to dostaje.

  • Alex pisze:

   Tu Kościółek nie ma nic do tego.Pani Kasia też swoje modlitwy pokazała na forum,a okazuje sie kobieta zakłamana,oszukująca bliskich i dalekich,bez godności i szacunku,jak jej nie podpisują w tv,to jest zwykłą kobieta na którą mało kto by oko zawiesił.Jest tyle pięknych pań,a ona na codzien jest ….nic dodać..

  • Gość pisze:

   Gość może i coś tam widzi ale nie myśli. Zdrady viagra się latami. Zdrada będzie zawsze zdrada i jak ktoś kto vis tam widzi a nie rozumie co to jest zdrada to może niech pisze coś takiego. ,,Kasiu jaka jesteś super, zdradzałaś męża jak on zajomowal się dziećmi, dawałaś…… jak on był w pracy, uwielbiam Cie ” szkoda słów

  • Gość malgos pisze:

   Wstyd to ona robi! W Izraelu kleczala i sie modlila a od lat rozkladala nogi kurzajowi…to dopiero jest przyklad wiary..

  • Gość pisze:

   A Kaśka to niby taka piękność? Niby czego mamy jej zazdrościć? Partnera 9 lat starszego?

  • Gośćxx pisze:

   A nie zasłużyła?

  • Gośćfacet pisze:

   To nie czytaj.

  • Ewka pisze:

   No pewnie Kasia święta. Rozbiła rodzinę ale jak widać teraz budowanie swego życia na cudzym nieszczęściu jest modne i wzorowe. Co za ludzie ! Każdemu obrońcy Kasi życzę żeby został zdradzony bo wtedy może zobaczy prawdę .

  • lonia pisze:

   Ma Pani rację ,komuś dziurę wiercą w brzuchu ,poniźaja ,a potem do kosciółka lecą,wredny naród.

  • Gość Sonia pisze:

   Przestań bredzić kobieto,sama opowiadała o sobie głupoty, wlazła ludziom do lodówek,a teraz pretensje? Durne dziewczątko,wydaje się jej, że ludzie to głupki.Ma czego chciała,aby tylko ją ta cała sytuacja czegoś nauczyła.

  • Maria pisze:

   Wlasnie dajcie spokoj Kasi,napiszcie o tej Malgorzacie Tomaszewskiej jak ona bezestydnie sie zachhowuje po dwoch rozwodach z turkami,a teraz kladzie sie na kolana Sikorze…bezwstydna baba.

  • Gosc pisze:

   Tomaszewska jest bezwstydna.Piszcie o niej

  • Daro pisze:

   20% ludzi chodzi do kościoła, więc nie sugeruj że komentujący chodzą. Ty pewnie tego nie wiesz bo też nie chodzisz. Zresztą jak widać większość Polaków w kwestii wiary to przebierańcy.

  • Gość Joanna pisze:

   To jest racja. Życie prywatne to każdego sprawa i postępują jak chcą. Takie sytuacje działy się za każdych czasów . Więc skąd u Państwa tyle jadu i złośliwości. Czy nie macie ludzie swoich spraw i problemów. A chcielibyście aby o waszym życiu prywatnym pisali pismaki publicznie i się naśmiewali bądź potępiali. Chyba raczej nie. Powinno się szanować prywatność.
   Ta para powinna być oceniana za swoją pracę a nie życie prywatne…

  • Gość pisze:

   Sami bez przerwy opowiadają jacy są szczęśliwi i robią sobie foty ,nikt ich nie zmusza ,chcieli wolności to mają tylko po co ta hipokryzja

  • Gość mk pisze:

   Jak się jest celebrytka to trzeba dbać o reputację. Taka prawda! Sama sobie zasłużyła. Szkoda dzieci

  • Gość pisze:

   Kurwa, kurwę pogania,oto tzw gwiazdy,którzy sobie nadali te zacne tytuły. Obrzydzenie na nich patrzeć,zero wstydu, rzeczywiście kurwa i złodziej nie ma….

  • Gość pisze:

   Jacy oni smieszno żałośni.

  • Gość pisze:

   widać że naleźysz do bezpruderyjnych i rozwiązłych

  • Gośćgosc pisze:

   Racja

  • jaska pisze:

   Odbija mi się gdy słyszę i widzę tą wiecznie śmiejacą się i pieszczącą się Cipopok

  • Gość pisze:

   Po co czytasz nasze opinie.. a może też zostawilas swoją rodzinne.. może jesteś taka jak Cichopkowa skoro ja bronisz!

  • Gość 12 pisze:

   Ja jestem ateistką wolnym człowiekiem który nie jest uzależniny od nikogo i niczego i jestem szczęśliwa a Kaśka niby zagorzała katoliczka a zdradzała męża tyle w temacie

  • Gośćann pisze:

   Najlepiej jakby każdy zajął się swoimi brudami i nie oceniał, bo jest już wiem jakimi przesłankami się kierowali w swoim życiu. Alkohol i inne sprawy nie są mile widziane na codzień. Nie oni jedni I nie ostatni wzięli rozwód. Dziwię się, skąd ta nagonka. Każdy ma prawo do szczęścia, którego wcześniej moze nie zaznał. Opanujcie się Polacy, zgorzkniałe stanowiska oceny.

  • Gość pisze:

   To prawda ,to już nie o kościółek chodzi ,bo to nie kościołowi obgadują,tylko ci co sami nie potrafią na swoje brudy patrzeć.

  • Gość pisze:

   Piszą prawdę co za oburzenie kim ona jest l

  • Gość 2 pisze:

   Masz rację. Niech się każdy zajmie swoim życiem a nie cudzym.

  • GośćPusia pisze:

   Brawo opieram 💪a ta Smaszcz to jedzą zakompleksiona zazdrosna masakra 😈😈👹😱😱😱😱