Cichopek i Kurzajewski przerwali milczenie ws. konfliktu Smaszcz i Janachowskiej. Przedstawili swoje stanowisko, a w ślad za nimi poszły inne gwiazdy

Maciej Kurzajewski i Kasia Cichopek eagują na konflikt Smaszcz i Janachowskiej

Maciej Kurzajewski i Kasia Cichopek eagują na konflikt Smaszcz i Janachowskiej

Maciej Kurzajewski i Kasia Cichopek nie mogli dłużej milczeć. Zareagowali na konflikt Izabeli Janachowskiej i Pauliny Smaszcz. Również inne gwiazdy to zrobiły.

Paulina Smaszcz mocno się uaktywniła. Najpierw publicznie zasugerowała, że jej były mąż, Maciej Kurzajewski jest w związku z Kasią Cichopek. Następnie zasypała go zarzutami. W obronie Maćka stanęły Iwona Pavlović Izabela Janachowska. Paulina zareagowała na ich opinie w podcaście Anny Zejdler, w trakcie którego ostro je skrytykowała.

Co to są za ekspertki? Iwona Pavlović, która rozbiła rodzinę mężczyzny z trojgiem dzieci i troje dzieci zostało po rozwodzie? Sama nie ma dzieci i radzi mi, matce? Iza Janachowska, która wychodzi za mąż za milionera, czyli strzela sobie z nim dzidziusia, a on opuszcza żonę, która jest w średnim wieku? – powiedziała.

Janachowska odniosła się do wypowiedzi Pauliny i upubliczniła wiadomości od niej. Wynikało z nich, że Paulina proponowała jej współpracę i pytała o to, czy zapozna ją ona z którymś ze znajomych jej męża-milionera.

Miłość spotyka tak samo biednych, jak i milionerów. I jest wartością nadrzędną. Przynajmniej dla mnie. Nie wiem, jak dla ciebie, bo po przypadkowym spotkaniu na ulicy napisałaś mi SMS-a: „Iza, szukam faceta, może Krzysiek ma fajnych kolegów?” Czyżbyś sama szukała miłości z kimś majętnym? – skomentowała.

Była Kurzajewskiego wydała oświadczenie, w którym zarzuciła Izie, że manipuluje ona faktami i żyje na koszt męża.

Ujawniaj całą prawdę, a nie swój kawałeczek, który pasuje ci do opowieści „gąski Balbinki”, takiej uczciwej w miłości dla milionera, który buduje ci karierę i sukces, za pieniądze, które zarobili razem ze swoją (byłą – przyp. red. Jastrząb Post) żoną Katarzyną – zaapelowała do przeciwniczki.

Maciej Kurzajewski i Kasia Cichopek reagują na konflikt

Na pierwszy wpis, ten autorstwa Izabeli, zareagowała plejada gwiazd. Kurzajewski, którego relacje z ex-żoną są fatalne, „polajkował” materiał. Na podobny krok zdecydowały się m.in. Kasia Cichopek, Karolina Szostak oraz Edyta Pazura. Komentarze z emotikonkami w kształcie serduszek zamieściły pod wpisem Joanna Koroniewska Maja Bohosiewicz.

Takie reakcje każą myśleć, że wszystkie wymienione gwiazdy stoją murem za Janachowską.

A wy co myślicie na temat nowego konfliktu w show-biznesie?


Maciej Kurzajewski reaguje na konflikt Smaszcz i Janachowskiej

Maciej Kurzajewski reaguje na konflikt Smaszcz i Janachowskiej

Kurzopki przerwały milczenie ws. konfliktu Smaszcz i Janachowskiej

Kurzopki przerwały milczenie ws. konfliktu Smaszcz i Janachowskiej

Kurzopki przerwały milczenie ws. konfliktu Smaszcz i Janachowskiej

Kurzopki przerwały milczenie ws. konfliktu Smaszcz i Janachowskiej

Komentarze

 • Gość pisze:

  Czemu Kurzopki? A pana normana, autora tego artykułu jak nazwiemy? Proszę pisać , czy sa jakieś propozycje?

 • Gość pisze:

  Kuzwa ale problemy. Swoją droga czemu autor tego artykułu obraza Panią Kasie i Pana Maćka . Co to sa Kurzopki. Oni maja swoje imiona i nazwiska.

 • Gość2 pisze:

  Żałosna P.S.

 • Edzia pisze:

  Normalnie telenowela nam się szykuje🤭

 • Gość pisze:

  Za @mg_0
  „(…) nie on poznał „rozpustnicę”, a Pani Smash złożyła pozew rozwodowy ze względu na p. Krauze (żonatego). Kurzajewscy rozstali się w 2019, w 2020 był rozwód, dwa tygodnie po rozwodzie pani Smash przedstawiła światu p. Krauze jako partnera życiowego, a dopiero w połowie roku Kurzaj spotkał Cichopek na nagraniu Czaru Par. W lipcu 2020 było już po związku Smash z Krauze(…)

 • Gość abc pisze:

  Ciekawe, dlaczego Janachowska zmieniła nagle status konta z otwartego na prywatne…? „To konto jest prywatne” Śmierdzi na kilometry, a Paulina celnie trafiła!!!… Fuj,hipokrytko- Izuniu!

 • Gość pisze:

  Może Maciek za oceanem zaliczył następne panienki kto wie a celebrytki tylko czekają na nowe wieści. Prawda jest taka że Maciek razem z Kaśką skrzywdzili swoje rodziny i co to jest w porządku rany do końca życia pozostaną i nie Wy Tylko Bóg to osądzi.

 • Gość pisze:

  To tak jest jak nie ma się żadnego mądrego zajęcia i zajmuje się życiem innych.To domena plotkarzy i osób którym nie powiodło się w życiu.

  • Gość pisze:

   Ta kobieta oszalała co ona wypisuje duże dziecko dramat niby taka wykształcona i co z tego pokazała klasę nie ma co a pani Jonachowska głowa do góry i tak trzyma wypoczywa na wakacjach i niech nie da wyprowadzić się z równowagi Jonachowska ma klase da sobie radę nie będzie wdawała się w chore sytuacje

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×